Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

30. Pražská liga

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha
Tisknout
6
0
42:12
88:30
589:357
12
2
I.ČLTK Praha
Tisknout
5
1
46:8
94:20
624:301
11
3
LTC Modřany 2005 A
Tisknout
5
1
42:12
86:31
607:346
11
4
TK Sparta Praha B
Tisknout
3
3
25:29
55:64
466:466
9
5
SK HAMR, z.s. A
Tisknout
2
4
20:34
46:75
414:552
8
6
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
2
4
18:36
42:74
406:548
8
7
TJ Spoje Praha A
Tisknout
1
5
21:33
46:67
423:495
7
8
TENIS Klánovice A
Tisknout
0
6
2:52
8:104
180:644
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024
5
TJ Sokol Vysočany A I.ČLTK Praha
1:8
2:16
34:98
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hron Lukáš (H)
15
Pšeničný Dmitrij
45
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
2.
Manhart Jakub
15
Kabrhel Šimon
30
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Mabouka Sofia (EU)
6
Halfarová Eva
30
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Sudková Dorota (H)
1
Jiráková Sofie
6
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Vaněk Michal
9
Michel Maxim
25
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Deml Martin
4
Toman Karel
15
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Mabouka Sofia (EU)
Sudková Dorota (H)
6
1
Halfarová Eva
Jiráková Sofie
30
6
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Hron Lukáš (H)
Manhart Jakub
15
15
Pšeničný Dmitrij
Kabrhel Šimon
45
30
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
9.
Vaněk Michal
Deml Martin
9
4
Michel Maxim
Toman Karel
25
15
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
34
98
2
16
1
8

Soupiska TJ Sokol Vysočany A

jméno
nar.
BH
1
Hron Lukáš (H)
13.03.2011
95
15
2
Manhart Jakub
18.08.2010
114
15
3
Dočekal Jakub
20.09.2010
194
9
4
Vaněk Michal
11.12.2011
253
9
5
Pěchovič Rafael (H)
10.10.2012
534
4
6
Deml Martin
30.12.2010
598
4
7
Navarra Tomáš
26.01.2011
442
4
8
Apltauer Jan (H)
24.04.2011
896
1
9
Zajíček Ondřej
23.12.2010
896
1
10
Peregrin Lukáš
30.07.2010
896
1
11
Romanovský Kryštof
25.05.2011
896
1
12
Vlažný Richard
08.06.2012
896
1
21
Hanzíková Aneta (H)
22.11.2010
114
12
22
Mabouka Sofia (EU)
13.03.2012
261
6
23
Netrdová Barbora
26.01.2010
266
6
24
Ilčenko Maria Rose
13.11.2011
434
4
25
Netrdová Adéla (H)
16.03.2012
621
3
26
Sudková Dorota (H)
10.04.2013
727
1
27
Bohatová Silvie
22.05.2010
727
1
28
Kvízová Sofie
27.12.2010
727
1

Soupiska I.ČLTK Praha

jméno
nar.
BH
1
Šmejcký Marek
03.11.2010
3
60
2
Put Stan (EU)
04.03.2010
3
60
3
Pšeničný Dmitrij
23.04.2010
12
45
4
Kabrhel Šimon
10.01.2010
31
30
5
Michel Maxim
25.07.2010
49
25
6
Baar Patrik (H)
12.01.2010
50
25
7
Polášek Oliver (H)
10.08.2011
74
20
8
Toman Karel
07.05.2011
92
15
21
Masaryková Laura (EU)
14.03.2011
7
45
22
Matvejeva Darina (EU)
21.10.2011
8
45
23
Košická Nina (EU)
01.01.2010
16
35
24
Foldová Kateřina (H)
02.09.2010
18
35
25
Halfarová Eva
04.03.2011
28
30
26
Šulcová Gabriela
02.01.2011
67
15
27
Jiráková Sofie
01.08.2012
214
6