Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

30. Pražská liga

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha
Tisknout
5
0
37:8
77:22
517:295
10
2
I.ČLTK Praha
Tisknout
4
1
37:8
76:20
516:286
9
3
LTC Modřany 2005 A
Tisknout
3
1
27:9
55:22
397:241
7
4
TK Sparta Praha B
Tisknout
2
3
19:26
43:58
380:401
7
5
SK HAMR, z.s. A
Tisknout
2
2
13:23
30:51
282:379
6
6
TJ Spoje Praha A
Tisknout
1
3
14:22
31:44
272:320
5
7
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
1
3
13:23
30:47
282:353
5
8
TENIS Klánovice A
Tisknout
0
5
2:43
8:86
165:536
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
19
TK Olymp Praha I.ČLTK Praha
5:4
11:9
85:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šebek Filip (H)
25
Šmejcký Marek
60
4:3
 
 
12
3
2
0
1
0
2.
Kovář Josef (H)
25
Pšeničný Dmitrij
45
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
3.
Jelínková Adéla
15
Foldová Kateřina (H)
35
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
4.
Svoboda Adéla
12
Šulcová Gabriela
15
7:5
1:6
4:6
12
17
1
2
0
1
5.
Turek Ondřej
25
Michel Maxim
25
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Hnátek Marek (H)
6
Baar Patrik (H)
25
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Šebek Filip (H)
Kovář Josef (H)
25
25
Baar Patrik (H)
Michel Maxim
25
25
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
8.
Turek Ondřej
Hnátek Marek (H)
25
6
Šmejcký Marek
Pšeničný Dmitrij
60
45
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Jelínková Adéla
Svoboda Adéla
15
12
Foldová Kateřina (H)
Šulcová Gabriela
35
15
3:6
6:2
1:0
10
8
2
1
1
0
               
85
88
11
9
5
4

Soupiska TK Olymp Praha

jméno
nar.
BH
1
Šebek Filip (H)
08.07.2011
43
25
2
Kovář Josef (H)
21.10.2010
48
25
3
Turek Ondřej
08.07.2010
51
25
4
Hnátek Marek (H)
09.02.2010
345
6
5
Rieser Sedrik Aurelius
15.01.2010
348
6
6
Pertlíček Daniel
17.10.2011
896
1
21
Krejčíková Viktorie (H)
03.01.2011
23
30
22
Jelínková Adéla
10.01.2011
66
15
23
Svoboda Adéla
19.04.2012
109
12
24
Staňková Laura
05.09.2011
177
9

Soupiska I.ČLTK Praha

jméno
nar.
BH
1
Šmejcký Marek
03.11.2010
3
60
2
Put Stan (EU)
04.03.2010
3
60
3
Pšeničný Dmitrij
23.04.2010
12
45
4
Kabrhel Šimon
10.01.2010
31
30
5
Michel Maxim
25.07.2010
49
25
6
Baar Patrik (H)
12.01.2010
50
25
7
Polášek Oliver (H)
10.08.2011
74
20
8
Toman Karel
07.05.2011
92
15
21
Masaryková Laura (EU)
14.03.2011
7
45
22
Matvejeva Darina (EU)
21.10.2011
8
45
23
Košická Nina (EU)
01.01.2010
16
35
24
Foldová Kateřina (H)
02.09.2010
18
35
25
Halfarová Eva
04.03.2011
28
30
26
Šulcová Gabriela
02.01.2011
67
15
27
Jiráková Sofie
01.08.2012
214
6