Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

30. Pražská liga

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha
Tisknout
5
0
37:8
77:22
517:295
10
2
I.ČLTK Praha
Tisknout
4
1
37:8
76:20
516:286
9
3
LTC Modřany 2005 A
Tisknout
4
1
33:12
68:30
498:311
9
4
TK Sparta Praha B
Tisknout
2
3
19:26
43:58
380:401
7
5
SK HAMR, z.s. A
Tisknout
2
3
16:29
38:64
352:480
7
6
TJ Spoje Praha A
Tisknout
1
3
14:22
31:44
272:320
5
7
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
1
3
13:23
30:47
282:353
5
8
TENIS Klánovice A
Tisknout
0
5
2:43
8:86
165:536
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
13
TJ Sokol Vysočany A SK HAMR, z.s. A
3:6
9:12
83:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hron Lukáš (H)
15
Vlček Štěpán
9
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Manhart Jakub
15
Zikmund Adam (H)
4
6:2
4:6
0:6
10
14
1
2
0
1
3.
Mabouka Sofia (EU)
6
Drábová Sára
12
5:7
7:5
2:6
14
18
1
2
0
1
4.
Netrdová Barbora
6
Kurylová Nicole (H)
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Dočekal Jakub
9
Toman Bruno (H)
4
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
6.
Vaněk Michal
9
Kačín Lukáš
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
7.
Mabouka Sofia (EU)
Netrdová Barbora
6
6
Drábová Sára
Kurylová Nicole (H)
12
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Hron Lukáš (H)
Manhart Jakub
15
15
Hájek Petr
Vlček Štěpán
9
9
6:0
7:6
 
13
6
2
0
1
0
9.
Dočekal Jakub
Vaněk Michal
9
9
Zikmund Adam (H)
Toman Bruno (H)
4
4
6:3
4:6
0:1
10
10
1
2
0
1
               
83
94
9
12
3
6

Soupiska TJ Sokol Vysočany A

jméno
nar.
BH
1
Hron Lukáš (H)
13.03.2011
95
15
2
Manhart Jakub
18.08.2010
114
15
3
Dočekal Jakub
20.09.2010
194
9
4
Vaněk Michal
11.12.2011
253
9
5
Pěchovič Rafael (H)
10.10.2012
534
4
6
Deml Martin
30.12.2010
598
4
7
Navarra Tomáš
26.01.2011
442
4
8
Apltauer Jan (H)
24.04.2011
896
1
9
Zajíček Ondřej
23.12.2010
896
1
10
Peregrin Lukáš
30.07.2010
896
1
11
Romanovský Kryštof
25.05.2011
896
1
12
Vlažný Richard
08.06.2012
896
1
21
Hanzíková Aneta (H)
22.11.2010
114
12
22
Mabouka Sofia (EU)
13.03.2012
261
6
23
Netrdová Barbora
26.01.2010
266
6
24
Ilčenko Maria Rose
13.11.2011
434
4
25
Netrdová Adéla (H)
16.03.2012
621
3
26
Sudková Dorota (H)
10.04.2013
727
1
27
Bohatová Silvie
22.05.2010
727
1
28
Kvízová Sofie
27.12.2010
727
1

Soupiska SK HAMR, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Hájek Petr
09.03.2011
190
9
2
Vlček Štěpán
01.03.2011
190
9
3
Zikmund Adam (H)
29.01.2013
407
4
4
Toman Bruno (H)
01.08.2013
397
4
5
Weigert Matyáš
12.04.2012
564
4
6
Germala Robert
02.04.2012
623
3
7
Kačín Lukáš
29.07.2014
896
1
8
Mrzena Albert
17.12.2013
896
1
9
Cízner Oliver
01.04.2012
896
1
10
Jurman Dominik
31.01.2014
896
1
11
Nowak Jakub Jan (EU)
17.04.2011
896
1
21
Radová Sofie
21.01.2010
38
25
22
Drábová Sára
21.09.2011
99
12
23
Kurylová Nicole (H)
04.07.2013
324
4
24
Slobodová Kamila
16.08.2010
167
9
25
Zídková Veronika
12.10.2011
201
9
26
Fáčková Tereza
07.12.2011
261
6
27
Slobodová Gabriela
04.08.2012
520
3
28
Kabrhelová Nela
05.07.2013
727
1