Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

30. Pražská liga

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha
Tisknout
6
0
42:12
88:30
589:357
12
2
I.ČLTK Praha
Tisknout
5
1
46:8
94:20
624:301
11
3
LTC Modřany 2005 A
Tisknout
5
1
42:12
86:31
607:346
11
4
TK Sparta Praha B
Tisknout
3
3
25:29
55:64
466:466
9
5
SK HAMR, z.s. A
Tisknout
2
4
20:34
46:75
414:552
8
6
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
2
4
18:36
42:74
406:548
8
7
TJ Spoje Praha A
Tisknout
1
5
21:33
46:67
423:495
7
8
TENIS Klánovice A
Tisknout
0
6
2:52
8:104
180:644
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
12
SK HAMR, z.s. A I.ČLTK Praha
0:9
1:18
47:116
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hájek Petr
9
Pšeničný Dmitrij
45
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Vlček Štěpán
9
Michel Maxim
25
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Radová Sofie
25
Foldová Kateřina (H)
35
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
4.
Drábová Sára
12
Halfarová Eva
30
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
5.
Zikmund Adam (H)
4
Baar Patrik (H)
25
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Toman Bruno (H)
4
Polášek Oliver (H)
20
7:6
2:6
0:6
9
18
1
2
0
1
7.
Drábová Sára
Slobodová Kamila
12
9
Foldová Kateřina (H)
Halfarová Eva
35
30
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Hájek Petr
Vlček Štěpán
9
9
Michel Maxim
Baar Patrik (H)
25
25
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Zikmund Adam (H)
Toman Bruno (H)
4
4
Pšeničný Dmitrij
Polášek Oliver (H)
45
20
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
               
47
116
1
18
0
9

Soupiska SK HAMR, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Hájek Petr
09.03.2011
190
9
2
Vlček Štěpán
01.03.2011
190
9
3
Zikmund Adam (H)
29.01.2013
407
4
4
Toman Bruno (H)
01.08.2013
397
4
5
Weigert Matyáš
12.04.2012
564
4
6
Germala Robert
02.04.2012
623
3
7
Kačín Lukáš
29.07.2014
896
1
8
Mrzena Albert
17.12.2013
896
1
9
Cízner Oliver
01.04.2012
896
1
10
Jurman Dominik
31.01.2014
896
1
11
Nowak Jakub Jan (EU)
17.04.2011
896
1
21
Radová Sofie
21.01.2010
38
25
22
Drábová Sára
21.09.2011
99
12
23
Kurylová Nicole (H)
04.07.2013
324
4
24
Slobodová Kamila
16.08.2010
167
9
25
Zídková Veronika
12.10.2011
201
9
26
Fáčková Tereza
07.12.2011
261
6
27
Slobodová Gabriela
04.08.2012
520
3
28
Kabrhelová Nela
05.07.2013
727
1

Soupiska I.ČLTK Praha

jméno
nar.
BH
1
Šmejcký Marek
03.11.2010
3
60
2
Put Stan (EU)
04.03.2010
3
60
3
Pšeničný Dmitrij
23.04.2010
12
45
4
Kabrhel Šimon
10.01.2010
31
30
5
Michel Maxim
25.07.2010
49
25
6
Baar Patrik (H)
12.01.2010
50
25
7
Polášek Oliver (H)
10.08.2011
74
20
8
Toman Karel
07.05.2011
92
15
21
Masaryková Laura (EU)
14.03.2011
7
45
22
Matvejeva Darina (EU)
21.10.2011
8
45
23
Košická Nina (EU)
01.01.2010
16
35
24
Foldová Kateřina (H)
02.09.2010
18
35
25
Halfarová Eva
04.03.2011
28
30
26
Šulcová Gabriela
02.01.2011
67
15
27
Jiráková Sofie
01.08.2012
214
6