Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

OŽA II. KV

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisklub Cheb A
Tisknout
4
1
28:17
61:35
420:295
9
2
Tenisklub Cheb B
Tisknout
3
2
26:19
55:42
389:382
8
3
TK Sokolov
Tisknout
3
1
22:14
48:34
365:284
7
4
TK Lokomotiva Plzeň C
Tisknout
2
2
19:17
39:37
296:273
6
5
TJ Slavoj Chodová Planá
Tisknout
1
3
13:23
27:48
218:338
5
6
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
0
4
9:27
19:53
243:359
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
25.5.2024
8
TJ Slavoj Chodová Planá TK Lokomotiva Plzeň C
3:6
6:12
49:72
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Čížek Vojtěch
3
Hrubý Jonáš
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Hastík Richard
1
Mertl David
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Lebeda Roman
1
Michel Théo
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Pecko Samuel
1
Kotlan Radim
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Honzíková Nikola
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
6.
Ovčačiková Aneta
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Čížek Vojtěch
Hastík Richard
3
1
Hrubý Jonáš
Mertl David
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Lebeda Roman
Pecko Samuel
1
1
Michel Théo
Kotlan Radim
1
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Honzíková Nikola
Ovčačiková Aneta
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
49
72
6
12
3
6

Soupiska TJ Slavoj Chodová Planá

jméno
nar.
BH
1
Čížek Vojtěch
10.09.2010
864
3
2
Hastík Richard
10.09.2010
896
1
3
Pokorný Zdeněk
06.07.2014
896
1
4
Lebeda Roman
11.08.2010
896
1
5
Přibáň František
24.06.2014
896
1
6
Koseček Karel
06.02.2014
896
1
7
Matthews Tommy Ray
26.12.2013
896
1
8
Pecko Samuel
25.09.2014
896
1
21
Fišáková Leona
06.06.2011
727
1
22
Honzíková Nikola
05.05.2011
727
1
23
Ovčačiková Aneta
19.11.2013
727
1

Soupiska TK Lokomotiva Plzeň C

jméno
nar.
BH
1
Řezníček Josef
06.02.2011
896
1
2
Hrubý Jonáš
24.10.2011
896
1
3
Veselý Jiří
28.01.2014
896
1
4
Mertl David
25.06.2014
896
1
5
Michel Théo
09.06.2011
896
1
6
Kotlan Radim
19.02.2010
896
1
7
Trnka Filip
23.02.2010
896
1
8
Kudrnáč Daniel
29.12.2013
896
1
9
Hrubý Matyáš
12.08.2013
896
1
10
Pěchota Miroslav
05.06.2014
896
1
11
Peterka Daniel
09.06.2013
896
1
21
Fořtová Eliška
09.11.2012
670
3
22
Balínová Eliška
15.07.2011
670
3
23
Křížová Alexandria
10.04.2014
727
1
24
Kovaříková Elen
01.09.2013
727
1
25
Kubíková Aneta
26.10.2014
727
1
26
Formánková Justýna
24.03.2014
727
1
27
Švecová Claudia
15.11.2013
727
1
28
Švecová Sofia
15.11.2013
727
1