Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

OŽA II. KV

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisklub Cheb A
Tisknout
4
1
28:17
61:35
420:295
9
2
Tenisklub Cheb B
Tisknout
3
2
26:19
55:42
389:382
8
3
TK Sokolov
Tisknout
3
1
22:14
48:34
365:284
7
4
TK Lokomotiva Plzeň C
Tisknout
2
2
19:17
39:37
296:273
6
5
TJ Slavoj Chodová Planá
Tisknout
1
3
13:23
27:48
218:338
5
6
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
0
4
9:27
19:53
243:359
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
4.5.2024
3
Tenisklub Cheb B TK Lokomotiva Plzeň C
6:3
12:6
76:57
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Löw Libor
4
Hrubý Jonáš
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Florián Matyáš
1
Veselý Jiří
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Taušnerová Eliška
3
Kubíková Aneta
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Svárovská Klára
1
Formánková Justýna
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
5.
Bracháček Štepán Andreas
1
Mertl David
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Vokřínek Tomáš
1
Michel Théo
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Löw Libor
Florián Matyáš
4
1
Hrubý Jonáš
Michel Théo
1
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
8.
Bracháček Štepán Andreas
Vokřínek Tomáš
1
1
Veselý Jiří
Mertl David
1
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Taušnerová Eliška
Svárovská Klára
3
1
Kubíková Aneta
Formánková Justýna
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
               
76
57
12
6
6
3

Soupiska Tenisklub Cheb B

jméno
nar.
BH
1
Löw Libor
23.08.2012
529
4
2
Florián Matyáš
22.05.2011
896
1
3
Bracháček Štepán Andreas
15.08.2011
896
1
4
Janošec Adam
05.10.2010
896
1
5
Tučák Ondřej
01.10.2011
896
1
6
Vokřínek Tomáš
27.09.2010
896
1
7
Florián Jan
04.01.2013
896
1
8
Kolář Matěj
09.07.2012
896
1
9
Míka Matyáš
23.12.2011
896
1
21
Taušnerová Eliška
27.04.2012
651
3
22
Svárovská Klára
17.03.2014
727
1
23
Kopúnová Mariana
30.07.2014
727
1
24
Vondrašová Natálie
20.01.2013
727
1
25
Tondlova Daniela
14.02.2014
727
1
26
Riedlová Ema
03.04.2013
727
1
27
Lišková Veronika
29.09.2014
727
1

Soupiska TK Lokomotiva Plzeň C

jméno
nar.
BH
1
Řezníček Josef
06.02.2011
896
1
2
Hrubý Jonáš
24.10.2011
896
1
3
Veselý Jiří
28.01.2014
896
1
4
Mertl David
25.06.2014
896
1
5
Michel Théo
09.06.2011
896
1
6
Kotlan Radim
19.02.2010
896
1
7
Trnka Filip
23.02.2010
896
1
8
Kudrnáč Daniel
29.12.2013
896
1
9
Hrubý Matyáš
12.08.2013
896
1
10
Pěchota Miroslav
05.06.2014
896
1
11
Peterka Daniel
09.06.2013
896
1
21
Fořtová Eliška
09.11.2012
670
3
22
Balínová Eliška
15.07.2011
670
3
23
Křížová Alexandria
10.04.2014
727
1
24
Kovaříková Elen
01.09.2013
727
1
25
Kubíková Aneta
26.10.2014
727
1
26
Formánková Justýna
24.03.2014
727
1
27
Švecová Claudia
15.11.2013
727
1
28
Švecová Sofia
15.11.2013
727
1