Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

OŽA II. KV

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisklub Cheb A
Tisknout
4
1
28:17
61:35
420:295
9
2
Tenisklub Cheb B
Tisknout
3
2
26:19
55:42
389:382
8
3
TK Sokolov
Tisknout
3
1
22:14
48:34
365:284
7
4
TK Lokomotiva Plzeň C
Tisknout
2
2
19:17
39:37
296:273
6
5
TJ Slavoj Chodová Planá
Tisknout
1
3
13:23
27:48
218:338
5
6
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
0
4
9:27
19:53
243:359
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
4.5.2024
1
TJ Slavoj Chodová Planá Lokomotiva Karlovy Vary
7:2
14:4
99:52
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Čížek Vojtěch
3
Salinger Lukáš
1
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
2.
Hastík Richard
1
Valenta Jakub
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
3.
Fišáková Leona
1
Hrubcová Rozárka Lina
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Honzíková Nikola
1
Žbánková Lenka
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
5.
Pokorný Zdeněk
1
Kupeček Jiří
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Lebeda Roman
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Čížek Vojtěch
Hastík Richard
3
1
Salinger Lukáš
Valenta Jakub
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Pokorný Zdeněk
Lebeda Roman
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Fišáková Leona
Honzíková Nikola
1
1
Hrubcová Rozárka Lina
Žbánková Lenka
1
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
               
99
52
14
4
7
2

Soupiska TJ Slavoj Chodová Planá

jméno
nar.
BH
1
Čížek Vojtěch
10.09.2010
864
3
2
Hastík Richard
10.09.2010
896
1
3
Pokorný Zdeněk
06.07.2014
896
1
4
Lebeda Roman
11.08.2010
896
1
5
Přibáň František
24.06.2014
896
1
6
Koseček Karel
06.02.2014
896
1
7
Matthews Tommy Ray
26.12.2013
896
1
8
Pecko Samuel
25.09.2014
896
1
21
Fišáková Leona
06.06.2011
727
1
22
Honzíková Nikola
05.05.2011
727
1
23
Ovčačiková Aneta
19.11.2013
727
1

Soupiska Lokomotiva Karlovy Vary

jméno
nar.
BH
1
Böhm Alex
17.04.2013
896
1
2
Salinger Lukáš
17.12.2010
896
1
3
Valenta Jakub
23.10.2011
896
1
4
Diviš Dominik
17.10.2010
896
1
5
Fischer Alex
20.04.2010
896
1
6
Kupeček Jiří
21.03.2014
896
1
21
Hrubcová Rozárka Lina
31.07.2010
727
1
22
Kotěšovcová Alice
15.06.2013
727
1
23
Seidlová Zuzana
24.12.2011
727
1
24
Bělohlávková Klára
01.05.2011
727
1
25
Maulen Sofie Rozalie
31.07.2014
727
1
26
Žbánková Lenka
23.05.2010
727
1