Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

36.3.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice
Tisknout
5
0
37:8
75:22
499:278
10
2
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
Tisknout
4
1
36:9
75:24
504:274
9
3
TJ Sokol Stodůlky
Tisknout
2
3
20:25
48:52
407:408
7
4
TGC Kunratice B
Tisknout
2
3
20:25
43:53
340:413
7
5
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
2
3
14:31
31:65
314:465
7
6
Sokol Petrovice
Tisknout
0
5
8:37
20:76
275:501
5
7
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
2
Sportcentrum Uhříněves TJ Tatran Střešovice
0:9
0:18
43:110
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Špička Ondřej
1
Pugner Adam
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Zahrádka David
1
Freiberg Radim
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Vackova Eva
1
Kluchová Tereza
1
6:7
0:6
 
6
13
0
2
0
1
4.
Rojíčková Eliška
1
Jiříčková Anna
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Nĕmeček Adam
1
Tůma Matouš
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Pelikán Vojtěch
1
Miča Kryštof
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Vackova Denisa
Rojíčková Eliška
1
1
Kluchová Tereza
Jiříčková Anna
1
1
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
8.
Špička Ondřej
Zahrádka David
1
1
Tůma Šimon
Pugner Adam
1
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Nĕmeček Adam
Pelikán Vojtěch
1
1
Tůma Matouš
Miča Kryštof
1
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
               
43
110
0
18
0
9

Soupiska Sportcentrum Uhříněves

jméno
nar.
BH
1
Mojžiš Martin
09.03.2005
1083
1
2
Špička Ondřej
02.07.2006
1083
1
3
Zahrádka David
27.05.2007
1083
1
4
Pirk Vojtěch
18.09.2007
1083
1
5
Nĕmeček Adam
11.03.2007
1083
1
6
Pelikán Vojtěch
20.07.2009
1083
1
21
Vackova Denisa
24.02.2006
845
1
22
Vackova Eva
24.02.2006
845
1
23
Rojíčková Eliška
27.01.2006
845
1
24
Rysová Nikola
19.07.2007
845
1
25
Skurzoková Patricie
08.07.2008
845
1

Soupiska TJ Tatran Střešovice

jméno
nar.
BH
1
Pugner Adam
04.07.2008
1083
1
2
Freiberg Radim
25.06.2008
1083
1
3
Tůma Šimon
23.07.2006
1083
1
4
Vrtílka Jakub
10.08.2008
1083
1
5
Tůma Matouš
18.08.2008
1083
1
6
Miča Kryštof
12.07.2006
1083
1
7
Dlouhý Štěpán
06.01.2006
1083
1
8
Cowan Jack
12.01.2007
1083
1
21
Kluchová Tereza
20.08.2006
845
1
22
Jiříčková Anna
21.04.2005
845
1
23
Karakolevova Anna Agáta
30.06.2006
845
1
24
Töre Vivienne (H)
15.07.2005
845
1
25
Tőre Berenica (H)
30.03.2007
845
1