Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní soutěž 1.tř. skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
21.06.2020
5
TK Havířov B (6) Městský tenisový klub Karviná A (1)
1:8
5:16
60:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lukas Filip
9
Palupa Matyas
12
6:1
1:6
2:6
9
13
1
2
0
1
2.
Fojtík Michal (H)
4
Orság Matyas
9
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Myslivcová Lucie
12
Krahulcová Zuzana
3
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Michalcová Liliana (H)
1
Gabzdylová Natálíe
6
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
5.
Tykva David (H)
6
Tlolka Lukáš
3
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
6.
Hromulák Michal
1
Uvíra Ondřej
3
6:4
1:6
1:6
8
16
1
2
0
1
7.
Tykva David (H)
Lukas Filip
6
9
Palupa Matyas
Orság Matyas
12
9
6:2
2:6
0:1
8
9
1
2
0
1
8.
Fojtík Michal (H)
Hromulák Michal
4
1
Tlolka Lukáš
Uvíra Ondřej
3
3
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Myslivcová Lucie
Michalcová Liliana (H)
12
1
Krahulcová Zuzana
Gabzdylová Natálíe
3
6
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
               
60
101
5
16
1
8

Soupiska TK Havířov B (6)

jméno
nar.
BH
1
Lukas Filip
01.10.2008
439
9
2
Zobač Mikuláš
25.06.2008
1084
4
3
Fojtík Michal (H)
02.07.2009
1188
4
4
Tykva David (H)
17.01.2009
823
6
5
Bolek Radek
06.10.2009
1272
4
6
Buba Alexej
28.05.2010
1939
1
7
Hromulák Michal
14.10.2009
1939
1
8
Janota Jakub
29.11.2009
1939
1
9
Pavera Hynek
23.03.2010
1939
1
10
Grygerek Tomáš
01.11.2010
1939
1
11
Ciferský Filip
12.07.2010
1939
1
12
Navrátil Tomáš
05.03.2010
1939
1
21
Myslivcová Lucie
14.01.2009
243
12
22
Sloviková Sofie
30.01.2009
1226
3
23
Borowik Julia (EU)
31.01.2009
391
6
24
Michalcová Liliana (H)
19.11.2010
1227
1
25
Vajdová Amálie (H)
11.08.2009
1227
1
26
Rašková Eliška (H)
11.09.2010
1227
1
27
Křibská Alena
31.03.2009
1227
1

Soupiska Městský tenisový klub Karviná A (1)

jméno
nar.
BH
1
Palupa Matyas
15.04.2008
400
12
2
Orság Matyas
21.11.2008
650
9
3
Tlolka Lukáš
27.11.2009
1646
3
4
Uvíra Ondřej
16.07.2009
1646
3
5
Paloch Jan
18.09.2008
1503
4
6
Totek Robin
26.06.2008
1724
3
7
Helis Daniel
23.01.2009
1939
1
8
Kytka Martin
06.10.2010
1939
1
9
Mazač Jakub
16.06.2009
1939
1
21
Krahulcová Zuzana
18.04.2008
1003
3
22
Gabzdylová Natálíe
18.05.2009
483
6
23
Franková Natálie
05.08.2008
1227
1
24
Galgonková Eliška
20.09.2010
1227
1
25
Šalounová Klára
11.10.2010
1227
1