Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní soutěž 1.tř. skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
27
TK Slavia Orlová B (4) TK Havířov B (6)
0:0
 
 
 

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
Tabulka neobsahuje žádné záznamy
               
0
0
0
0
0
0

Soupiska TK Slavia Orlová B (4)

jméno
nar.
BH
1
Zegzulka Tobiáš
27.06.2008
755
6
2
Baláž Erik
11.07.2008
767
6
3
Kapias Oliver
23.08.2008
1938
3
4
Šamulák Jaroslav
13.10.2009
1938
3
5
Tomica Daniel
22.08.2010
1939
1
6
Troják Oliver
05.12.2008
1939
1
7
Tajdus Michal
08.01.2010
1939
1
8
Kubatko Patrik
27.08.2010
1939
1
9
Pyšný Oliver
24.12.2009
1939
1
10
Slavík Štěpán
01.04.2008
1939
1
11
Nekaranec Richard
10.09.2008
1939
1
21
Polochová Eliška
10.02.2009
460
6
22
Šimečková Lucie
19.04.2008
599
4
23
Bystroňová Denisa
25.10.2008
435
6
24
Strakošová Markéta
08.07.2008
926
3
25
Pulcerová Klaudie
04.08.2010
1227
1
26
Kolková Kristýna
03.12.2010
1227
1
27
Ptáčková Beáta
13.12.2009
1227
1
28
Nowaková Nela
06.12.2009
1227
1

Soupiska TK Havířov B (6)

jméno
nar.
BH
1
Lukas Filip
01.10.2008
439
9
2
Zobač Mikuláš
25.06.2008
1084
4
3
Fojtík Michal (H)
02.07.2009
1188
4
4
Tykva David (H)
17.01.2009
823
6
5
Bolek Radek
06.10.2009
1272
4
6
Buba Alexej
28.05.2010
1939
1
7
Hromulák Michal
14.10.2009
1939
1
8
Janota Jakub
29.11.2009
1939
1
9
Pavera Hynek
23.03.2010
1939
1
10
Grygerek Tomáš
01.11.2010
1939
1
11
Ciferský Filip
12.07.2010
1939
1
12
Navrátil Tomáš
05.03.2010
1939
1
21
Myslivcová Lucie
14.01.2009
243
12
22
Sloviková Sofie
30.01.2009
1226
3
23
Borowik Julia (EU)
31.01.2009
391
6
24
Michalcová Liliana (H)
19.11.2010
1227
1
25
Vajdová Amálie (H)
11.08.2009
1227
1
26
Rašková Eliška (H)
11.09.2010
1227
1
27
Křibská Alena
31.03.2009
1227
1