Datum narození: | 22.03.1976 |
Platnost reg. do: | 26.04.2025 |
Klub: | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
1996 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 367 (6) | |||
1997 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 264 (9) | |||
1998 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 269 (9) | |||
1999 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 371 (6) | |||
2001 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 348 (6) | |||
2002 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 478 (4) | |||
2003 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 568 (4) | |||
2004 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 334 (6) | |||
2005 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 357 (6) | |||
2006 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 227 (9) | |||
2007 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 160 (15) | |||
2008 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 150 (20) | |||
2009 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 167 (20) | |||
2010 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 232 (15) | |||
2011 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 254 (15) | |||
2012 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 302 (15) | |||
2013 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 560 (6) | |||
2014 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 340 (9) | |||
2015 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 508 (4) | |||
2016 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 412 (6) | |||
2017 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 686 (4) | |||
2018 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 720 (3) | |||
2019 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 685 (4) | |||
2020 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 756 (3) | |||
2022-L | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 715 (3) | |||
2023-Z | TJ Slavoj Tesla Hloubětín | 694 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 05. 2.třída B 11.05.2024, TopTennis Xaverov s.r.o. A - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a A |
1 |
2. | 05. 2.třída B 22.06.2024, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a A - TENIS Klánovice B |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 05. 2.třída B 11.05.2024, TopTennis Xaverov s.r.o. A - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a A |
0 |
2. | 05. 2.třída B 22.06.2024, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a A - TENIS Klánovice B |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
11.05.2024, 05. 2.třída B TopTennis Xaverov s.r.o. A - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gregor Jiří | - | Bareš David | 6:3, 3:6 |
získané body: 1 b. |
11.05.2024, 05. 2.třída B TopTennis Xaverov s.r.o. A - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a A | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
22.06.2024, 05. 2.třída B TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a A - TENIS Klánovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bareš David | - | Gottwald Karel | 6:0, 6:2 |
získané body: 1 b. |
22.06.2024, 05. 2.třída B TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a A - TENIS Klánovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bareš, Mamica | - | Štork, Gottwald | 6:1, 6:2 |
získané body: 1 b. |