Datum narození: | 20.11.2012 |
Platnost reg. do: | 20.03.2025 |
Klub: | TK Benešov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-L | TK Benešov | 970 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 23.03.2024, Halový okresní přebor BenešovI. ČLTPK Čerčany (P - 500), K: 4/- | 10 |
Jednotlivci celkem | 10/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 23.03.2024, Halový okresní přebor BenešovI. ČLTPK Čerčany (P - 500), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
23.03.2024, Halový okresní přebor BenešovI. ČLTPK Čerčany (P - 500), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Stibůrek Matěj | - | Novotný Tobiáš | 6:3, 6:0 |
8>4 | Vršecký Adam | - | Stibůrek Matěj | 6:1, 6:2 |
získané body: 10 b. |
23.03.2024, Halový okresní přebor BenešovI. ČLTPK Čerčany (P - 500), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 49 - II. třída F 28.04.2024 NT 08.05., TENIS VLAŠIM - TK Benešov B |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 49 - II. třída F 28.04.2024 NT 08.05., TENIS VLAŠIM - TK Benešov B |
3 |
Družstva celkem (4hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
28.04.2024 NT 08.05., 49 - II. třída F TENIS VLAŠIM - TK Benešov B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dufek Tobiáš | - | Stibůrek Matěj | 1:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 49 - II. třída F TENIS VLAŠIM - TK Benešov B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Endler, Dufek | - | Michálek, Stibůrek | 0:6, 0:6 |
získané body: 3 b. |