Datum narození: | 06.12.2010 |
Platnost reg. do: | 09.06.2025 |
Klub: | CTA Rudná |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-L | CTA Rudná | 864 (3) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 08.03.2024CTA Rudná (C - 800), K: 4/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 08.03.2024CTA Rudná (C - 800), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
08.03.2024CTA Rudná (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Štěpánek Kryštof | - | Čermák Jan | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
08.03.2024CTA Rudná (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
24.11.2023CTA Rudná (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Panáček Václav | - | Čermák Jan | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
24.11.2023CTA Rudná (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Suchomel Jan | - | Čermák Jan | 6:0, 6:3 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
26.12.2023, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Müller Ondřej | - | Čermák Jan | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
26.12.2023, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Blaščík, Bureš | - | Čermák, Nedoma | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Čermák Jan | - | Doležal Ondřej | 5:7 7:5 1:0 |
16>8 | Černík Daniel | - | Čermák Jan | 6:1, 6:0 |
získané body: 9 b. |
06.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
13.01.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Šikola Adam | - | Čermák Jan | 6:0, 7:5 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
27.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Iliev Christian | - | Čermák Jan | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
10.02.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Zýka Nicolas | - | Čermák Jan | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
24.02.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rikl Danny | - | Čermák Jan | 6:3, 7:5 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Rikl, Pastorek | - | Růžička, Čermák | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024, Race to Wimbledon 2024 by BergoLOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kafka Michal | - | Čermák Jan | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |