Datum narození: | 12.12.2012 |
Platnost reg. do: | 19.04.2025 |
Klub: | TJ TK Hluboká nad Vltavou |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 822 (4) | |||
2024-L | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 865 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 13. Krajský přebor II. 2+2 27.4.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - SK TK Vodňany |
1 |
2. | 13. Krajský přebor II. 2+2 04.5.2024, TK Ostrovec - TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1 |
3. | 13. Krajský přebor II. 2+2 11.5.2024, Tenis Tábor - TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 13. Krajský přebor II. 2+2 27.4.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - SK TK Vodňany |
0 |
2. | 13. Krajský přebor II. 2+2 04.5.2024, TK Ostrovec - TJ TK Hluboká nad Vltavou |
0 |
3. | 13. Krajský přebor II. 2+2 11.5.2024, Tenis Tábor - TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
27.4.2024, 13. Krajský přebor II. 2+2 TJ TK Hluboká nad Vltavou - SK TK Vodňany | ||||
---|---|---|---|---|
team | Řehout Šimon | - | Hanus Vojtěch | 6:1, 6:1 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024, 13. Krajský přebor II. 2+2 TJ TK Hluboká nad Vltavou - SK TK Vodňany | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šůla, Řehout | - | Hejsek, Hanus | 1:6, 4:6 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Řehout, Zdrhová | - | Hanus, Tuháčková | 6:3, 2:6, 0:1 |
získané body: 0 b. |
04.5.2024, 13. Krajský přebor II. 2+2 TK Ostrovec - TJ TK Hluboká nad Vltavou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Horna Nathan Bastien | - | Řehout Šimon | 7:6, 3:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
04.5.2024, 13. Krajský přebor II. 2+2 TK Ostrovec - TJ TK Hluboká nad Vltavou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kovář, Horna | - | Mileret, Řehout | 7:6, 4:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |
11.5.2024, 13. Krajský přebor II. 2+2 Tenis Tábor - TJ TK Hluboká nad Vltavou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kubašta Jan | - | Řehout Šimon | 2:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
11.5.2024, 13. Krajský přebor II. 2+2 Tenis Tábor - TJ TK Hluboká nad Vltavou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mikulík, Kubašta | - | Mileret, Řehout | 4:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 15. Krajský přebor I. 28.4.2024, LTC Velešín z.s. - TJ TK Hluboká nad Vltavou |
3 |
2. | 15. Krajský přebor I. 05.5.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - TK Strakonice |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 15. Krajský přebor I. 28.4.2024, LTC Velešín z.s. - TJ TK Hluboká nad Vltavou |
2 |
2. | 15. Krajský přebor I. 05.5.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - TK Strakonice |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
28.4.2024, 15. Krajský přebor I. LTC Velešín z.s. - TJ TK Hluboká nad Vltavou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Suchý Kryštof | - | Řehout Šimon | 0:6, 3:6 |
získané body: 3 b. |
28.4.2024, 15. Krajský přebor I. LTC Velešín z.s. - TJ TK Hluboká nad Vltavou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Přibyl, Vaško | - | Řehout, Macháček | 4:6, 6:4, 0:1 |
získané body: 2 b. |
05.5.2024, 15. Krajský přebor I. TJ TK Hluboká nad Vltavou - TK Strakonice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Řehout Šimon | - | Hakr Matyáš | 0:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
05.5.2024, 15. Krajský přebor I. TJ TK Hluboká nad Vltavou - TK Strakonice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mileret, Řehout | - | Hakr, Žahour | 0:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |