Datum narození: | 24.04.2012 |
Platnost reg. do: | 13.04.2025 |
Klub: | TJ Kralupy |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | TJ Kralupy o.s. | 1335 (3) | |||
2024-L | TJ Kralupy | 800 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 34 - II. třída A 27.04.2024 NT 01.05., Tenis Dobříš C - TJ Kralupy |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 34 - II. třída A 27.04.2024 NT 01.05., Tenis Dobříš C - TJ Kralupy |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
27.04.2024 NT 01.05., 34 - II. třída A Tenis Dobříš C - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čargo Vojtěch | - | Slunečko Daniel | 1:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 34 - II. třída A Tenis Dobříš C - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rychlík, Volf | - | Mareš, Slunečko | 6:7, 4:6 |
získané body: 1 b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.12.2023, Kralupy OpenTJ Kralupy o.s. (C - 600), K: 5/- | 13 |
2 | 10.02.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 13/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.12.2023, Kralupy OpenTJ Kralupy o.s. (C - 600), K: 5/- | - |
2 | 10.02.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
02.12.2023, Kralupy OpenTJ Kralupy o.s. (C - 600), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Slunečko Daniel | - | De Benedetto Samuel | 6:1, 6:2 |
8>4 | Koláček Lukáš | - | Slunečko Daniel | 6:3, 6:3 |
získané body: 13 b. |
02.12.2023, Kralupy OpenTJ Kralupy o.s. (C - 600), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
10.02.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Raboch Lukáš | - | Slunečko Daniel | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 44 - II. třída A 28.04.2024 NT 08.05., Sokol Nové Strašecí - TJ Kralupy |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 44 - II. třída A 28.04.2024 NT 08.05., Sokol Nové Strašecí - TJ Kralupy |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
28.04.2024 NT 08.05., 44 - II. třída A Sokol Nové Strašecí - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Závora Alexandr | - | Slunečko Daniel | 6:4, 2:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 44 - II. třída A Sokol Nové Strašecí - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Lopourová, Šikolová | - | Slunečko, Horák | 0:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |