Český tenisový svaz

Hlavinka Erik

Datum narození:
23.11.2010
Platnost reg. do:
07.02.2025
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-Z
TK Milo Olomouc
655 (1)
 
 
 
2023-L
TK Milo Olomouc
820 (1)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
28.04..2024, TJ Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc D
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2024, TK Milo Olomouc D - I.NTC Olomouc
1
3.
Oblastní soutěž skupina D
08.05.2024, TK Milo Olomouc D - TK Milo Olomouc E
0
4.
Oblastní soutěž skupina D
12.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - TK Milo Olomouc D
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
28.04..2024, TJ Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc D
0
2.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2024, TK Milo Olomouc D - I.NTC Olomouc
1
3.
Oblastní soutěž skupina D
08.05.2024, TK Milo Olomouc D - TK Milo Olomouc E
0
4.
Oblastní soutěž skupina D
12.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - TK Milo Olomouc D
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2024, TK Milo Olomouc A - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2024, TK Havířov, z.s. B - TK Milo Olomouc A
1
3.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2024, TK Milo Olomouc A - TK Gymnázium Uničov
0
4.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Milo Olomouc A
0
5.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2024, TK Milo Olomouc A - Tenis Nový Jičín,z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2024, TK Milo Olomouc A - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2024, TK Havířov, z.s. B - TK Milo Olomouc A
1
3.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2024, TK Milo Olomouc A - TK Gymnázium Uničov
0
4.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Milo Olomouc A
0
5.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2024, TK Milo Olomouc A - Tenis Nový Jičín,z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2