Český tenisový svaz

Krystek Jakub

Datum narození:
05.06.2010
Platnost reg. do:
10.12.2022
Klub:
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1328 (3)
 
 
 
2022-Z
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
922 (4)
 
 
 
2022-L
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1052 (4)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.06.2022, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.06.2022, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
14.5.2022, LTC Domažlice - TK Lokomotiva Plzeň A
3
1.
OŽA II.A
30.4.2022, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Horažďovice
0
2.
OŽA II.A
7.5.2022, SK SPORTCENTRUM Roudná - TK Lokomotiva Plzeň C
1
3.
OŽA II.A
28.5.2022, TK Kaznějov - TK Lokomotiva Plzeň C
0
4.
OŽA II.A
4.6.2022, TK Lokomotiva Plzeň C - Prazdroj Plzeň
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
14.5.2022, LTC Domažlice - TK Lokomotiva Plzeň A
0
1.
OŽA II.A
30.4.2022, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Horažďovice
1
2.
OŽA II.A
7.5.2022, SK SPORTCENTRUM Roudná - TK Lokomotiva Plzeň C
1
3.
OŽA II.A
28.5.2022, TK Kaznějov - TK Lokomotiva Plzeň C
2
4.
OŽA II.A
4.6.2022, TK Lokomotiva Plzeň C - Prazdroj Plzeň
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
18.12.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/5

8>4 Bláha, Mrazek - Góralczyk, Krystek 4:6, 6:2, 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽM II.
1.5.2022, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Horažďovice
3
2.
OŽM II.
8.5.2022, TCG Karlovy Vary - TK Lokomotiva Plzeň C
0
3.
OŽM II.
15.5.2022, TK Sokolov - TK Lokomotiva Plzeň C
4
4.
OŽM II.
29.5.2022, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Kaznějov
1
5.
OŽM II.
5.6.2022, Tenisklub Cheb A - TK Lokomotiva Plzeň C
6
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽM II.
1.5.2022, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Horažďovice
2
2.
OŽM II.
8.5.2022, TCG Karlovy Vary - TK Lokomotiva Plzeň C
1
3.
OŽM II.
15.5.2022, TK Sokolov - TK Lokomotiva Plzeň C
3
4.
OŽM II.
29.5.2022, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Kaznějov
1
5.
OŽM II.
5.6.2022, Tenisklub Cheb A - TK Lokomotiva Plzeň C
4
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24