Datum narození: | 18.08.2013 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | TK DEZA Valašské Meziříčí |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-L | TK DEZA Valašské Meziříčí | 373 (9) | |||
2024-Z | TK DEZA Valašské Meziříčí | 321 (12) | |||
2024-L | TK DEZA Valašské Meziříčí | 227 (12) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
02.12.2023, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šturala Robin | - | Drozd Metoděj | 6:2, 6:3 |
16>8 | Kubíček Jáchym | - | Šturala Robin | 6:4, 6:3 |
získané body: 11 b. |
02.12.2023, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Šturala, Krupa | - | Chovanec, Stuchlík | 6:0, 6:2 |
4>2 | Bednář, Mikuláštík | - | Šturala, Krupa | 6:4, 2:6, 1:0 (8) |
získané body: 11 b. |
16.12.2023, Sdružený okresní přebor Frýdek-Místek TK TENNISPOINT FM (P - 800), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Šturala Robin | - | Jaros Wojciech | 7:6 (4), 6:4 |
8>4 | Mohyla René | - | Šturala Robin | 6:0, 6:2 |
získané body: 19 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Šturala Robin | - | Fuciman Michal | 6:3, 6:3 |
32>16 | Remeš Adam | - | Šturala Robin | 6:0, 6:0 |
získané body: 15 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Výtisk, Hořelka | - | Šturala, Krupa | 6:3, 5:7, 1:0 (10) |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šturala Robin | - | Richter Jonáš | 4:6, 6:2, 1:0 (5) |
16>8 | Šípek Šimon | - | Šturala Robin | 7:5, 6:4 |
získané body: 11 b. |
27.01.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šturala Robin | - | Hájek Oliver George | 6:0, 6:0 |
16>8 | Hořelka Gabriel | - | Šturala Robin | 6:0, 6:1 |
získané body: 11 b. |
03.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Šturala Robin | - | Fuciman Michal | 6:3, 6:4 |
8>4 | Chylík David | - | Šturala Robin | 6:1, 6:3 |
získané body: 16 b. |
02.03.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šturala Robin | - | Hájek Oliver George | 6:2, 6:0 |
16>8 | Lys Richard | - | Šturala Robin | 6:3, 6:1 |
získané body: 11 b. |
09.03.2024, Ridera Open 2023SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šturala Robin | - | Mech Richard | 6:1, 6:1 |
16>8 | Kubíček Jáchym | - | Šturala Robin | 6:3, 6:3 |
získané body: 9 b. |
23.03.2024, TS CUPTENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Šeliga Samuel | - | Šturala Robin | 6:0, 6:4 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |