Český tenisový svaz

Kojecký Jan

Datum narození:
07.12.2006
Platnost reg. do:
12.04.2025
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Milo Olomouc
1873 (3)
 
 
 
2019
TK Milo Olomouc
959 (1)
 
 
 
2020
TK Milo Olomouc
 
790 (3)
 
 
2021
TK Milo Olomouc
 
461 (1)
 
 
2022-Z
TK Milo Olomouc
 
 
585 (3)
 
2022-L
TK Milo Olomouc
 
 
699 (3)
 
2023-Z
TK Milo Olomouc
 
 
569 (4)
 
2023-L
TK Milo Olomouc
 
 
634 (4)
 
2024-Z
TK Milo Olomouc
 
 
582 (4)
 
2024-L
TK Milo Olomouc
 
 
570 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2024, TK Milo Olomouc C - TK Milo Olomouc B
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - TK Milo Olomouc C
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2024, TK Milo Olomouc C - SK JC Sport Opava C
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2024, T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc C
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2024, TK Milo Olomouc C - TK Milo Olomouc B
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - TK Milo Olomouc C
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2024, TK Milo Olomouc C - SK JC Sport Opava C
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2024, T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc C
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04..2024, TK Milo Olomouc C - TK Hlučín A
3
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2024, TK MILO Olomouc B - TK Milo Olomouc C
0
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2024, TK Gymnázium Uničov - TK Milo Olomouc C
1
4.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2024, TK Milo Olomouc C - SK JC Sport Opava B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04..2024, TK Milo Olomouc C - TK Hlučín A
2
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2024, TK MILO Olomouc B - TK Milo Olomouc C
4
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2024, TK Gymnázium Uničov - TK Milo Olomouc C
0
4.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2024, TK Milo Olomouc C - SK JC Sport Opava B
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12