Český tenisový svaz

Bůcha Milan

Datum narození:
21.11.2005
Platnost reg. do:
23.03.2023
Klub:
Tenisklub Cheb
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Tenisklub Cheb
291 (12)
 
 
 
2017
Tenisklub Cheb
165 (20)
746 (4)
 
 
2018
Tenisklub Cheb
105 (1)
324 (9)
649 (4)
 
2019
Tenisklub Cheb
 
169 (15)
1081 (3)
 
2020
Tenisklub Cheb
 
87 (1)
404 (6)
 
2021
Tenisklub Cheb
 
 
254 (9)
696 (3)
2022-Z
Tenisklub Cheb
 
 
161 (9)
 
2022-L
Tenisklub Cheb
 
 
122 (12)
 
16.04.2022

SK Tenis Mýto, z.s. (C - 300), K: 4/-

8>4 Hankovec Václav- Bůcha Milan6:7 (4), 6:3, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
06.08.2022

Lokomotiva Karlovy Vary (C - 400), K: 4/4

16>8 Havránek, Bůcha - Hrouda, Cikán 6:0, 6:4
8>4 Havránek, Bůcha - Kolář, Kopečný 6:3, 6:2
4>2 Havránek, Bůcha - Leitner, Janisch 6:4, 6:1
2>1 Vild, Škrla - Havránek, Bůcha 6:2, 6:2
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2A 2. liga A
25.6.2022 NT 2.7., Tenisklub Cheb - TCG Karlovy Vary
0
2.
2A 2. liga A
14.5.2022 NT 22.5., TJ Solek SOKOL Měchenice, z. s. - Tenisklub Cheb
0
3.
2A 2. liga A
28.5.2022 NT 5.6., Tenisklub Cheb - TK Louny
3
1.
ODO I.B
30.4.2022, Tenisklub Cheb B - TCG Karlovy Vary C
1
2.
ODO I.B
7.5.2022, TO Sokol Plzeň Doudlevce A - Tenisklub Cheb B
1
3.
ODO I.B
4.6.2022, TO Sokol Plzeň Doudlevce C - Tenisklub Cheb B
1
4.
ODO I.B
18.6.2022, Tenisklub Cheb B - TK Lokomotiva Plzeň B
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2A 2. liga A
25.6.2022 NT 2.7., Tenisklub Cheb - TCG Karlovy Vary
8
2.
2A 2. liga A
14.5.2022 NT 22.5., TJ Solek SOKOL Měchenice, z. s. - Tenisklub Cheb
0
3.
2A 2. liga A
28.5.2022 NT 5.6., Tenisklub Cheb - TK Louny
0
1.
ODO I.B
30.4.2022, Tenisklub Cheb B - TCG Karlovy Vary C
1
2.
ODO I.B
7.5.2022, TO Sokol Plzeň Doudlevce A - Tenisklub Cheb B
0
3.
ODO I.B
4.6.2022, TO Sokol Plzeň Doudlevce C - Tenisklub Cheb B
0
4.
ODO I.B
18.6.2022, Tenisklub Cheb B - TK Lokomotiva Plzeň B
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
21.05.2022, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

8>4 Bůcha, Peroutka - Psota, Novotný 1:6, 7:5, 1:0 (10)
4>2 Kolářík, Vild - Bůcha, Peroutka 6:2, 6:4
získané body: 22 b.
16.07.2022

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

32>16 Bůcha Milan- Fencl Tomáš6:2, 6:4
16>8 Páral Radim- Bůcha Milan2:6, 7:6, 6:1
získané body: 22 b.
16.07.2022

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

16>8 Bůcha, Pošvář - Šafrata, Šafrata 6:3, 6:0
8>4 Páleníček, Hruška - Bůcha, Pošvář 6:3, 5:7, 1:0
získané body: 16 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.5.2022, TCG Karlovy Vary - TK Škoda Plzeň A
1
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.6.2022, TK Škoda Plzeň A - LTK Klatovy
4
3.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.6.2022, TK Škoda Plzeň A - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.5.2022, TCG Karlovy Vary - TK Škoda Plzeň A
0
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.6.2022, TK Škoda Plzeň A - LTK Klatovy
3
3.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.6.2022, TK Škoda Plzeň A - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8