Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

34 - II. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC Tachlovice
Tisknout
5
0
40:5
81:13
516:219
10
2
Lokomotiva Beroun B
Tisknout
4
1
28:17
60:37
450:310
9
3
TJ Sokol Dobřichovice
Tisknout
4
1
22:23
44:55
414:560
9
4
TJ Kralupy
Tisknout
2
3
21:24
44:50
336:405
7
5
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
2
2
20:16
42:37
449:312
6
6
LTC Slovan Kladno
Tisknout
1
4
17:28
43:52
413:390
6
7
TC VITALITY Březnice
Tisknout
1
4
15:30
32:62
297:466
6
8
Tenis Dobříš C
Tisknout
0
4
8:28
17:57
182:395
4

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
Tenis Dobříš C TJ Kralupy
3:6
6:12
67:77
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Sokol Dobřichovice LTC Slovan Kladno
5:4
4:15
43:107
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Roja Příbram z.s. TC Tachlovice
2:7
4:15
51:100
Zápis o utkání - oficiální
4
TC VITALITY Březnice Lokomotiva Beroun B
4:5
8:11
64:98
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
Lokomotiva Beroun B Tenis Dobříš C
8:1
16:3
106:29
Zápis o utkání - oficiální
6
TC Tachlovice TC VITALITY Březnice
9:0
18:0
109:16
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Slovan Kladno TK Roja Příbram z.s.
2:7
5:14
55:101
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Kralupy TJ Sokol Dobřichovice
4:5
9:10
83:89
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
Tenis Dobříš C TJ Sokol Dobřichovice
4:5
8:11
64:104
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Roja Příbram z.s. TJ Kralupy
7:2
15:5
97:52
Zápis o utkání - oficiální
11
TC VITALITY Březnice LTC Slovan Kladno
1:8
4:14
41:101
Zápis o utkání - oficiální
12
Lokomotiva Beroun B TC Tachlovice
3:6
8:12
68:90
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
TC Tachlovice Tenis Dobříš C
9:0
18:0
108:22
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Slovan Kladno Lokomotiva Beroun B
3:6
8:12
88:96
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Kralupy TC VITALITY Březnice
6:3
12:6
85:70
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ Sokol Dobřichovice TK Roja Příbram z.s.
5:4
12:9
105:200
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
17
Tenis Dobříš C TK Roja Příbram z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
18
TC VITALITY Březnice TJ Sokol Dobřichovice
7:2
14:7
106:73
Zápis o utkání - oficiální
19
Lokomotiva Beroun B TJ Kralupy
6:3
13:6
82:39
Zápis o utkání - oficiální
20
TC Tachlovice LTC Slovan Kladno
9:0
18:1
109:62
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
LTC Slovan Kladno Tenis Dobříš C
0:0
 
 
 
22
TJ Kralupy TC Tachlovice
0:0
 
 
 
23
TJ Sokol Dobřichovice Lokomotiva Beroun B
0:0
 
 
 
24
TK Roja Příbram z.s. TC VITALITY Březnice
0:0
 
 
 
7
22.06.2024 NT 29.06.
25
Tenis Dobříš C TC VITALITY Březnice
0:0
 
 
 
26
Lokomotiva Beroun B TK Roja Příbram z.s.
0:0
 
 
 
27
TC Tachlovice TJ Sokol Dobřichovice
0:0
 
 
 
28
LTC Slovan Kladno TJ Kralupy
0:0