Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Lokomotiva Zdice
Tisknout
6
0
43:11
88:24
589:308
12
2
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
5
1
41:13
80:31
570:370
11
3
Lokomotiva Beroun
Tisknout
3
3
31:23
65:49
516:440
9
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
29:22
60:42
455:358
9
5
TK SK Kladno, z.s.
Tisknout
2
4
22:32
49:62
458:465
8
6
LTC Slovan Kladno
Tisknout
2
3
25:20
52:45
414:441
7
7
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
2
3
13:32
20:61
222:421
7
8
TK Bohutín, z.s.
Tisknout
0
6
0:51
2:102
200:621
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024 NT 08.05.
1
TK SK Kladno, z.s. LTC Slovan Kladno
2:7
6:14
80:93
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Bohutín, z.s. Sportclub Řevnice, z.s.
0:9
0:18
28:110
Zápis o utkání - oficiální
3
Lokomotiva Zdice SPORT EDEN Beroun
9:0
18:0
110:36
Zápis o utkání - oficiální
4
F.H.TK Dobřichovice B Lokomotiva Beroun
6:3
13:6
94:61
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024 NT 11.05.
5
Lokomotiva Beroun TK SK Kladno, z.s.
4:5
9:11
89:90
Zápis o utkání - oficiální
6
SPORT EDEN Beroun F.H.TK Dobřichovice B
6:3
8:7
61:66
Zápis o utkání - oficiální
7
Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice
3:6
7:13
83:93
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Slovan Kladno TK Bohutín, z.s.
9:0
18:1
113:66
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024 NT 25.05.
9
TK SK Kladno, z.s. TK Bohutín, z.s.
9:0
18:1
108:32
Zápis o utkání - oficiální
10
Lokomotiva Zdice LTC Slovan Kladno
5:4
11:8
96:73
Zápis o utkání - oficiální
11
F.H.TK Dobřichovice B Sportclub Řevnice, z.s.
3:6
6:12
72:82
Zápis o utkání - oficiální
12
Lokomotiva Beroun SPORT EDEN Beroun
8:1
16:2
107:34
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024 NT 01.06.
13
SPORT EDEN Beroun TK SK Kladno, z.s.
6:3
8:6
52:48
Zápis o utkání - oficiální
14
Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Beroun
7:2
15:5
106:63
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Slovan Kladno F.H.TK Dobřichovice B
1:8
4:16
58:113
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Bohutín, z.s. Lokomotiva Zdice
0:9
0:18
21:108
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024 NT 08.06.
17
TK SK Kladno, z.s. Lokomotiva Zdice
1:8
3:16
57:100
Zápis o utkání - oficiální
18
F.H.TK Dobřichovice B TK Bohutín, z.s.
6:0
12:0
72:14
Zápis o utkání - oficiální
19
Lokomotiva Beroun LTC Slovan Kladno
5:4
11:8
86:77
Zápis o utkání - oficiální
20
SPORT EDEN Beroun Sportclub Řevnice, z.s.
0:9
2:14
39:90
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024 NT 22.06.
21
Sportclub Řevnice, z.s. TK SK Kladno, z.s.
7:2
14:5
99:75
Zápis o utkání - oficiální
22
LTC Slovan Kladno SPORT EDEN Beroun
0:0
 
 
 
23
TK Bohutín, z.s. Lokomotiva Beroun
0:9
0:18
39:110
Zápis o utkání - oficiální
24
Lokomotiva Zdice F.H.TK Dobřichovice B
6:3
12:6
82:38
Zápis o utkání - oficiální
7
23.06.2024 NT 30.06.
25
TK SK Kladno, z.s. F.H.TK Dobřichovice B
0:0
 
 
 
26
Lokomotiva Beroun Lokomotiva Zdice
0:0
 
 
 
27
SPORT EDEN Beroun TK Bohutín, z.s.
0:0
 
 
 
28
Sportclub Řevnice, z.s. LTC Slovan Kladno
0:0