Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

19 - IV. třída G

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Dobříš C
Tisknout
5
0
36:9
74:21
504:244
10
2
Sokol Kamýk n.Vlt. B
Tisknout
4
1
25:20
56:44
461:408
9
3
TK Bohutín, z.s. B
Tisknout
3
1
26:10
54:24
389:275
7
4
TK Hořovice
Tisknout
2
3
27:18
55:39
408:352
7
5
TK Březnice B
Tisknout
3
1
22:14
44:29
325:278
7
6
TJ Višňová
Tisknout
1
4
16:29
40:60
408:475
6
7
TK Březnice C
Tisknout
1
4
12:33
28:69
328:509
6
8
Spartak Žebrák B
Tisknout
0
5
7:38
15:80
253:535
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
4
TK Bohutín, z.s. B TK Březnice C
9:0
18:2
119:60
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Riegel Jan
1
Petráň Matěj
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
2.
Bernát Luděk
1
Tetaur David
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
3.
Drašnar Ondřej
1
Krůta Luboš
1
7:5
1:6
6:4
14
15
2
1
1
0
4.
Šmatlák Václav
1
Raška Lukáš
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Turečková Jana
1
Bielichová Karolína
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
6.
Branžovská Lucie (H)
1
Petráňová Nela
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Riegel Jan
Drašnar Ondřej
1
1
Petráň Matěj
Krůta Luboš
1
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
8.
Šmatlák Václav
Jaroš Vladimír
1
1
Tetaur David
Raška Lukáš
1
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
9.
Turečková Jana
Branžovská Lucie (H)
1
1
Bielichová Karolína
Petráňová Nela
1
1
4:6
6:1
10:6
20
13
2
1
1
0
               
119
60
18
2
9
0

Soupiska TK Bohutín, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Riegel Jan
03.08.1980
1029
1
2
Bernát Luděk
11.02.1974
1029
1
3
Drašnar Ondřej
21.12.1998
1029
1
4
Šmatlák Václav
14.07.1993
1029
1
5
Jaroš Vladimír
13.07.1984
1029
1
6
Troller Petr
06.08.2005
1029
1
7
Wolf Daniel
06.03.2008
1029
1
8
Rebelian Eduard
21.06.1978
1029
1
9
Trgo Jan
19.12.1998
1029
1
21
Turečková Jana
06.05.1968
927
1
22
Škudrnová Sabina (H)
01.10.2005
927
1
23
Branžovská Lucie (H)
25.01.1989
927
1
24
Pilousková Veronika
29.11.1993
927
1
25
Horáková Nela
08.04.2011
927
1
26
Linh Hothi Thuy
15.02.2007
927
1

Soupiska TK Březnice C

jméno
nar.
BH
1
Petráň Matěj
28.01.2001
1029
1
2
Michal Radek
10.10.1976
1029
1
3
Bílý Jakub
06.03.1978
1029
1
4
Tetaur David
28.09.1990
1029
1
5
Mikoláš Marek
26.09.2003
1029
1
6
Žid Martin
24.01.1980
1029
1
7
Krůta Luboš
18.06.1969
1029
1
8
Raška Lukáš
11.11.1989
1029
1
9
Šmatlák Roman
01.08.1965
1029
1
10
Mašek Matěj
17.03.2005
1029
1
11
Hladký Jan
11.08.2005
1029
1
21
Petráňová Lenka
01.09.1977
875
3
22
Bielichová Karolína
22.09.2003
927
1
23
Sousedová Johana
08.11.2005
927
1
24
Patočková Alexandra
16.03.2006
927
1
25
Petráňová Nela
24.11.2008
927
1
26
Viktorová Anna
23.05.2008
927
1