Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

19 - IV. třída G

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Dobříš C
Tisknout
6
0
44:10
90:25
611:285
12
2
TK Bohutín, z.s. B
Tisknout
5
1
40:14
83:35
613:401
11
3
Sokol Kamýk n.Vlt. B
Tisknout
4
2
26:28
60:60
502:515
10
4
TK Hořovice
Tisknout
3
3
32:22
65:47
492:419
9
5
TK Březnice B
Tisknout
3
2
26:19
54:40
421:386
8
6
TJ Višňová
Tisknout
1
5
20:34
48:70
475:559
7
7
TK Březnice C
Tisknout
1
4
12:33
28:69
328:509
6
8
Spartak Žebrák B
Tisknout
0
6
7:47
16:98
283:651
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
TK Hořovice TJ Višňová
5:4
10:8
84:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mráček Pavel
1
Černý Vojtěch
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
2.
Peřina Martin
1
Reissmüller Viktor
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Šustrová Anna
3
Rosinská Elizabeta
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Stoličná Ema
1
Zelenková Adéla
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
5.
Valentini Diego
1
Kofroň Martin
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Jiří Šustr
1
Vondruška Gustav
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Mráček Pavel
Peřina Martin
1
1
Černý Vojtěch
Reissmüller Viktor
1
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Valentini Diego
Jiří Šustr
1
1
Kofroň Martin
Vondruška Gustav
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Šustrová Anna
Stoličná Ema
3
1
Rosinská Elizabeta
Zelenková Adéla
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
84
67
10
8
5
4

Soupiska TK Hořovice

jméno
nar.
BH
1
Řičánek Michal
09.01.2000
1029
1
2
Kresl Jan (H)
02.02.2000
1029
1
3
Mráček Pavel
21.11.2001
1029
1
4
Peřina Martin
29.08.1994
1029
1
5
Novotný Lukáš
07.08.2007
1029
1
6
Hoker Matyáš
30.12.2005
1029
1
7
Valentini Diego
28.04.2007
1029
1
8
Pislcejk Samuel
09.12.2008
1029
1
9
Jiří Šustr
01.08.1970
1029
1
10
Cuřín Jakub
05.11.2009
1029
1
21
Stoličná Aneta
29.10.2004
773
3
22
Šustrová Anna
14.09.1999
875
3
23
Stoličná Ema
16.09.2008
927
1
24
Zavřelová Eliška
27.08.2007
927
1
25
Balvínová Tereza
13.03.2008
927
1
26
Chvojková Sára
18.08.2007
927
1
27
Plachá Natálie
16.08.2011
927
1

Soupiska TJ Višňová

jméno
nar.
BH
1
Černý Vojtěch
16.07.1972
1029
1
2
Slunečko Jiří
28.02.1970
1029
1
3
Boukal Zdeněk
10.10.1992
1029
1
4
Reissmüller Viktor
07.05.1977
1029
1
5
Boukal Jiří
15.08.1969
1029
1
6
Kofroň Martin
28.08.1969
1029
1
7
Vondruška Gustav
11.10.1965
1029
1
21
Rosinská Elizabeta
02.01.1994
927
1
22
Zelenková Adéla
11.11.1999
927
1
23
Boukalová Kateřina
14.11.1994
927
1