Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

19 - IV. třída G

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Dobříš C
Tisknout
5
0
36:9
74:21
504:244
10
2
Sokol Kamýk n.Vlt. B
Tisknout
4
1
25:20
56:44
461:408
9
3
TK Bohutín, z.s. B
Tisknout
3
1
26:10
54:24
389:275
7
4
TK Hořovice
Tisknout
2
3
27:18
55:39
408:352
7
5
TK Březnice B
Tisknout
3
1
22:14
44:29
325:278
7
6
TJ Višňová
Tisknout
1
4
16:29
40:60
408:475
6
7
TK Březnice C
Tisknout
1
4
12:33
28:69
328:509
6
8
Spartak Žebrák B
Tisknout
0
5
7:38
15:80
253:535
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024 NT 02.06.
14
TK Hořovice TK Březnice C
8:1
16:2
105:39
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Řičánek Michal
1
Tetaur David
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Kresl Jan (H)
1
Mikoláš Marek
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Šustrová Anna
3
Petráňová Lenka
3
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
4.
Stoličná Ema
1
Bielichová Karolína
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Mráček Pavel
1
Krůta Luboš
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
6.
Peřina Martin
1
Raška Lukáš
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
7.
Řičánek Michal
Kresl Jan (H)
1
1
Tetaur David
Krůta Luboš
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
8.
Mráček Pavel
Jiří Šustr
1
1
Mikoláš Marek
Raška Lukáš
1
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
9.
Šustrová Anna
Chvojková Sára
3
1
Petráňová Lenka
Bielichová Karolína
3
1
6:0
7:6
 
13
6
2
0
1
0
               
105
39
16
2
8
1

Soupiska TK Hořovice

jméno
nar.
BH
1
Řičánek Michal
09.01.2000
1029
1
2
Kresl Jan (H)
02.02.2000
1029
1
3
Mráček Pavel
21.11.2001
1029
1
4
Peřina Martin
29.08.1994
1029
1
5
Novotný Lukáš
07.08.2007
1029
1
6
Hoker Matyáš
30.12.2005
1029
1
7
Valentini Diego
28.04.2007
1029
1
8
Pislcejk Samuel
09.12.2008
1029
1
9
Jiří Šustr
01.08.1970
1029
1
10
Cuřín Jakub
05.11.2009
1029
1
21
Stoličná Aneta
29.10.2004
773
3
22
Šustrová Anna
14.09.1999
875
3
23
Stoličná Ema
16.09.2008
927
1
24
Zavřelová Eliška
27.08.2007
927
1
25
Balvínová Tereza
13.03.2008
927
1
26
Chvojková Sára
18.08.2007
927
1
27
Plachá Natálie
16.08.2011
927
1

Soupiska TK Březnice C

jméno
nar.
BH
1
Petráň Matěj
28.01.2001
1029
1
2
Michal Radek
10.10.1976
1029
1
3
Bílý Jakub
06.03.1978
1029
1
4
Tetaur David
28.09.1990
1029
1
5
Mikoláš Marek
26.09.2003
1029
1
6
Žid Martin
24.01.1980
1029
1
7
Krůta Luboš
18.06.1969
1029
1
8
Raška Lukáš
11.11.1989
1029
1
9
Šmatlák Roman
01.08.1965
1029
1
10
Mašek Matěj
17.03.2005
1029
1
11
Hladký Jan
11.08.2005
1029
1
21
Petráňová Lenka
01.09.1977
875
3
22
Bielichová Karolína
22.09.2003
927
1
23
Sousedová Johana
08.11.2005
927
1
24
Patočková Alexandra
16.03.2006
927
1
25
Petráňová Nela
24.11.2008
927
1
26
Viktorová Anna
23.05.2008
927
1