Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

19 - IV. třída G

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Dobříš C
Tisknout
5
0
36:9
74:21
504:244
10
2
Sokol Kamýk n.Vlt. B
Tisknout
4
1
25:20
56:44
461:408
9
3
TK Bohutín, z.s. B
Tisknout
3
1
26:10
54:24
389:275
7
4
TK Hořovice
Tisknout
2
3
27:18
55:39
408:352
7
5
TK Březnice B
Tisknout
3
1
22:14
44:29
325:278
7
6
TJ Višňová
Tisknout
1
4
16:29
40:60
408:475
6
7
TK Březnice C
Tisknout
1
4
12:33
28:69
328:509
6
8
Spartak Žebrák B
Tisknout
0
5
7:38
15:80
253:535
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024 NT 19.05.
11
TK Bohutín, z.s. B TK Hořovice
6:3
13:6
97:60
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Riegel Jan
1
Řičánek Michal
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Bernát Luděk
1
Mráček Pavel
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
3.
Drašnar Ondřej
1
Peřina Martin
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Wolf Daniel
1
Jiří Šustr
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Škudrnová Sabina (H)
1
Stoličná Aneta
3
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Branžovská Lucie (H)
1
Šustrová Anna
3
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
7.
Wolf Daniel
Drašnar Ondřej
1
1
Řičánek Michal
Peřina Martin
1
1
6:7
0:6
 
6
13
0
2
0
1
8.
Riegel Jan
Bernát Luděk
1
1
Mráček Pavel
Jiří Šustr
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Škudrnová Sabina (H)
Branžovská Lucie (H)
1
1
Stoličná Aneta
Šustrová Anna
3
3
6:4
3:6
8:10
17
20
1
2
0
1
               
97
60
13
6
6
3

Soupiska TK Bohutín, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Riegel Jan
03.08.1980
1029
1
2
Bernát Luděk
11.02.1974
1029
1
3
Drašnar Ondřej
21.12.1998
1029
1
4
Šmatlák Václav
14.07.1993
1029
1
5
Jaroš Vladimír
13.07.1984
1029
1
6
Troller Petr
06.08.2005
1029
1
7
Wolf Daniel
06.03.2008
1029
1
8
Rebelian Eduard
21.06.1978
1029
1
9
Trgo Jan
19.12.1998
1029
1
21
Turečková Jana
06.05.1968
927
1
22
Škudrnová Sabina (H)
01.10.2005
927
1
23
Branžovská Lucie (H)
25.01.1989
927
1
24
Pilousková Veronika
29.11.1993
927
1
25
Horáková Nela
08.04.2011
927
1
26
Linh Hothi Thuy
15.02.2007
927
1

Soupiska TK Hořovice

jméno
nar.
BH
1
Řičánek Michal
09.01.2000
1029
1
2
Kresl Jan (H)
02.02.2000
1029
1
3
Mráček Pavel
21.11.2001
1029
1
4
Peřina Martin
29.08.1994
1029
1
5
Novotný Lukáš
07.08.2007
1029
1
6
Hoker Matyáš
30.12.2005
1029
1
7
Valentini Diego
28.04.2007
1029
1
8
Pislcejk Samuel
09.12.2008
1029
1
9
Jiří Šustr
01.08.1970
1029
1
10
Cuřín Jakub
05.11.2009
1029
1
21
Stoličná Aneta
29.10.2004
773
3
22
Šustrová Anna
14.09.1999
875
3
23
Stoličná Ema
16.09.2008
927
1
24
Zavřelová Eliška
27.08.2007
927
1
25
Balvínová Tereza
13.03.2008
927
1
26
Chvojková Sára
18.08.2007
927
1
27
Plachá Natálie
16.08.2011
927
1