Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

16 - IV. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Jiřina, spolek
Tisknout
6
1
45:18
94:38
682:413
13
2
TK PTA Kolín B
Tisknout
5
2
33:30
68:69
569:619
12
3
1.TK Pacov B
Tisknout
4
3
33:30
72:70
627:629
11
4
Spartak Průhonice A
Tisknout
4
2
31:23
73:49
555:483
10
5
Sport club Na Zámečku
Tisknout
3
4
30:33
64:77
585:637
10
6
TK Čáslav
Tisknout
3
4
26:37
55:82
529:626
10
7
Sparta Kutná Hora B
Tisknout
1
6
27:36
61:80
535:623
8
8
Wilson tenis centrum z.s.
Tisknout
1
5
18:36
50:72
503:555
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024 NT 12.05.
8
Spartak Průhonice A Tenis Jiřina, spolek
3:6
7:13
55:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bílek Jan
1
Báša Marek
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Hraník Ivo
1
Báša Lukáš
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Cinke Petr
1
Uher Tomáš
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Cinke Jan
1
Holeček Jan
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Řezníčková Eliška
1
Durdynetsova Diana (Z)
1
4:6
6:3
1:6
11
15
1
2
0
1
6.
Jahodová Sandra (H)
1
Znojilová Kateřina
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Bílek Jan
Hraník Ivo
1
1
Nešetřil Max
Bohuslav David
1
1
2:6
6:4
1:0
9
10
2
1
1
0
8.
Cinke Petr
Cinke Jan
1
1
Báša Marek
Báša Lukáš
1
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Řezníčková Eliška
Jahodová Sandra (H)
1
1
Durdynetsova Diana (Z)
Znojilová Kateřina
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
               
55
87
7
13
3
6

Soupiska Spartak Průhonice A

jméno
nar.
BH
1
Bílek Jan
03.08.1986
1029
1
2
Hraník Ivo
29.09.1969
1029
1
3
Vrančič Josef
08.09.1977
1029
1
4
Matoušek Jiří
30.11.1960
1029
1
5
Cinke Petr
12.11.1965
1029
1
6
Suchý Vojtěch
11.07.1959
1029
1
7
Cinke Jan
07.01.1979
1029
1
21
Řezníčková Eliška
24.03.1962
927
1
22
Jahodová Ilona
03.03.1976
927
1
23
Jahodová Sandra (H)
31.05.2006
927
1

Soupiska Tenis Jiřina, spolek

jméno
nar.
BH
1
Rikl Filip
12.03.1996
1029
1
2
Báša Marek
31.03.1994
1029
1
3
Báša Lukáš
18.09.1989
1029
1
4
Uher Tomáš
08.10.1979
1029
1
5
Holeček Jan
27.07.1965
1029
1
6
Nešetřil Max
28.12.2003
1029
1
7
Mašek Martin
06.09.1978
1029
1
8
Bohuslav David
15.01.1977
1029
1
9
Horáček Jiří
05.05.1963
1029
1
10
Heřman Jiří
13.07.1976
1029
1
11
Mužík Tomáš
03.01.1979
1029
1
12
Růžička Jan
26.12.1982
1029
1
21
Durdynetsova Diana (Z)
01.07.2009
927
1
22
Mašková Michaela
09.06.1983
927
1
23
Sixtová Natálie
26.04.2002
927
1
24
Dundová Michaela
06.10.2000
927
1
25
Uhrová Střihavková Michaela
10.06.1981
927
1
26
Bášová Klára
16.02.1966
927
1
27
Znojilová Kateřina
15.04.1978
927
1