Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

16 - IV. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Jiřina, spolek
Tisknout
4
0
28:8
59:18
402:215
8
2
TK Čáslav
Tisknout
3
1
21:15
44:38
355:331
7
3
TK PTA Kolín B
Tisknout
3
1
19:17
38:40
296:330
7
4
1.TK Pacov B
Tisknout
2
3
20:25
46:55
432:464
7
5
Sport club Na Zámečku
Tisknout
2
2
19:17
41:41
337:368
6
6
Spartak Průhonice A
Tisknout
2
2
16:20
40:40
324:321
6
7
Wilson tenis centrum z.s.
Tisknout
1
3
13:23
36:46
354:359
5
8
Sparta Kutná Hora B
Tisknout
0
5
17:28
38:64
364:476
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
Wilson tenis centrum z.s. Sparta Kutná Hora B
6:3
13:6
102:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Weston William Roy
1
Ludra Pavel
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Morávek Petr
1
Lopera Rubén
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
3.
Knot Štěpán
1
Vlček Filip
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
4.
Palko Martin
1
Hajný Richard
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Penkova Kristina
1
Radová Karolína
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Kašparová Julie
1
Zikmundová Michaela
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Weston William Roy
Morávek Petr
1
1
Lopera Rubén
Hajný Richard
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Knot Štěpán
Palko Martin
1
1
Ludra Pavel
Vlček Filip
1
1
4:6
6:4
6:10
16
20
1
2
0
1
9.
Penkova Kristina
Kašparová Julie
1
1
Radová Karolína
Zikmundová Michaela
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
102
65
13
6
6
3

Soupiska Wilson tenis centrum z.s.

jméno
nar.
BH
1
Weston William Roy
01.07.2004
1029
1
2
Morávek Petr
13.03.1969
1029
1
3
Knot Štěpán
01.04.1981
1029
1
4
Korbel Otakar
07.06.1954
1029
1
5
Kotrba Michael
16.07.2009
1029
1
6
Hajný Jiří
14.04.2008
1029
1
7
Palko Martin
09.10.2009
1029
1
21
Penkova Kristina
23.12.2008
927
1
22
Kašparová Julie
27.10.2009
927
1
23
Šimková Viktorie
14.12.2012
927
1

Soupiska Sparta Kutná Hora B

jméno
nar.
BH
1
Kodym Jakub
17.10.1983
1029
1
2
Kratochvíl Vít (H)
22.10.1976
1029
1
3
Ludra Pavel
16.05.1974
1029
1
4
Lopera Rubén
27.07.1977
1029
1
5
Vojtěchovský Jaroslav
14.03.1964
1029
1
6
Vlček Filip
06.12.1991
1029
1
7
Jirovský Michal
19.11.1985
1029
1
8
Hajný Richard
03.03.1952
1029
1
9
Růžička Michal
04.01.1983
1029
1
10
Kapusta Ivan
24.09.1974
1029
1
11
Janál Jiří
29.09.1946
1029
1
12
Hon Daniel
07.02.2011
1029
1
21
Pelikánová Nikola
07.05.2008
927
1
22
Kantorová Natálie
28.10.2009
927
1
23
Morawská Nikol
27.03.2003
927
1
24
Radová Karolína
18.02.2007
927
1
25
Zikmundová Michaela
24.04.1986
927
1
26
Havlíčková Nella
14.03.2011
927
1
27
Hoblová Magdaléna
05.08.2012
927
1
28
Sahulová Natálie
25.12.2011
927
1