Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

16 - IV. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Jiřina, spolek
Tisknout
6
0
42:12
87:26
595:320
12
2
TK PTA Kolín B
Tisknout
4
2
27:27
56:62
476:532
10
3
Sport club Na Zámečku
Tisknout
3
3
29:25
61:60
510:529
9
4
1.TK Pacov B
Tisknout
3
3
27:27
60:60
524:533
9
5
TK Čáslav
Tisknout
3
3
25:29
53:66
476:523
9
6
Spartak Průhonice A
Tisknout
3
2
23:22
56:46
447:408
8
7
Wilson tenis centrum z.s.
Tisknout
1
4
15:30
40:60
407:452
6
8
Sparta Kutná Hora B
Tisknout
0
6
19:35
45:78
432:570
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024 NT 02.06.
16
Tenis Jiřina, spolek 1.TK Pacov B
7:2
14:5
100:71
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Báša Marek
1
Halama Tomáš
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Báša Lukáš
1
Kalenda Jan
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
3.
Nešetřil Max
1
Vingralčík Michal
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Růžička Jan
1
Vodička Jiří
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Uhrová Střihavková Michaela
1
Bulíčková Lenka
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Bášová Klára
1
Svatošová Nikola
1
1:6
7:5
6:4
14
15
2
1
1
0
7.
Báša Marek
Báša Lukáš
1
1
Halama Tomáš
Kalenda Jan
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Horáček Jiří
Růžička Jan
1
1
Vingralčík Michal
Vodička Jiří
1
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
9.
Uhrová Střihavková Michaela
Bášová Klára
1
1
Bulíčková Lenka
Svatošová Nikola
1
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
               
100
71
14
5
7
2

Soupiska Tenis Jiřina, spolek

jméno
nar.
BH
1
Rikl Filip
12.03.1996
1029
1
2
Báša Marek
31.03.1994
1029
1
3
Báša Lukáš
18.09.1989
1029
1
4
Uher Tomáš
08.10.1979
1029
1
5
Holeček Jan
27.07.1965
1029
1
6
Nešetřil Max
28.12.2003
1029
1
7
Mašek Martin
06.09.1978
1029
1
8
Bohuslav David
15.01.1977
1029
1
9
Horáček Jiří
05.05.1963
1029
1
10
Heřman Jiří
13.07.1976
1029
1
11
Mužík Tomáš
03.01.1979
1029
1
12
Růžička Jan
26.12.1982
1029
1
21
Durdynetsova Diana (Z)
01.07.2009
927
1
22
Mašková Michaela
09.06.1983
927
1
23
Sixtová Natálie
26.04.2002
927
1
24
Dundová Michaela
06.10.2000
927
1
25
Uhrová Střihavková Michaela
10.06.1981
927
1
26
Bášová Klára
16.02.1966
927
1
27
Znojilová Kateřina
15.04.1978
927
1

Soupiska 1.TK Pacov B

jméno
nar.
BH
1
Halama Tomáš
07.08.1979
1029
1
2
Glücklhorn Adam
19.09.2004
1029
1
3
Kalenda Jan
11.04.1979
1029
1
4
Orava Tomáš
15.12.2004
1029
1
5
Tuma Matyáš
01.10.2008
1029
1
6
Toppisch Alan
03.11.1977
1029
1
7
Rác Lukáš
17.06.2006
1029
1
8
Vingralčík Michal
09.02.1987
1029
1
9
Vodička Jiří
27.04.1962
1029
1
10
Řehák Vladimír
13.03.1972
1029
1
11
Camrda Pavel
01.10.1978
1029
1
12
Holub Luboš
11.01.1960
1029
1
21
Vedralová Barbora
31.03.1987
927
1
22
Bartošová Anežka
14.03.1999
927
1
23
Bulíčková Lenka
18.04.1971
927
1
24
Svatošová Nikola
01.02.2007
927
1
25
Vašíčková Nela
15.03.2005
927
1
26
Neuschlová Tereza
20.04.2008
927
1
27
Jeřábková Ester
21.07.2008
927
1