Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

16 - IV. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Jiřina, spolek
Tisknout
4
0
28:8
59:18
402:215
8
2
TK Čáslav
Tisknout
3
1
21:15
44:38
355:331
7
3
TK PTA Kolín B
Tisknout
3
1
19:17
38:40
296:330
7
4
1.TK Pacov B
Tisknout
2
3
20:25
46:55
432:464
7
5
Sport club Na Zámečku
Tisknout
2
2
19:17
41:41
337:368
6
6
Spartak Průhonice A
Tisknout
2
2
16:20
40:40
324:321
6
7
Wilson tenis centrum z.s.
Tisknout
1
3
13:23
36:46
354:359
5
8
Sparta Kutná Hora B
Tisknout
0
5
17:28
38:64
364:476
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024 NT 19.05.
10
1.TK Pacov B Spartak Průhonice A
4:5
7:13
74:104
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Glücklhorn Adam
1
Bílek Jan
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Kalenda Jan
1
Hraník Ivo
1
3:6
4:6
6:4
13
16
1
2
1
0
3.
Řehák Vladimír
1
Suchý Vojtěch
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Holub Luboš
1
Cinke Jan
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Bulíčková Lenka
1
Řezníčková Eliška
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Svatošová Nikola
1
Jahodová Ilona
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Kalenda Jan
Vodička Jiří
1
1
Bílek Jan
Suchý Vojtěch
1
1
4:6
6:3
6:4
16
13
2
1
1
0
8.
Rác Lukáš
Řehák Vladimír
1
1
Cinke Petr
Cinke Jan
1
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Bulíčková Lenka
Svatošová Nikola
1
1
Řezníčková Eliška
Jahodová Ilona
1
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
               
74
104
7
13
4
5

Soupiska 1.TK Pacov B

jméno
nar.
BH
1
Halama Tomáš
07.08.1979
1029
1
2
Glücklhorn Adam
19.09.2004
1029
1
3
Kalenda Jan
11.04.1979
1029
1
4
Orava Tomáš
15.12.2004
1029
1
5
Tuma Matyáš
01.10.2008
1029
1
6
Toppisch Alan
03.11.1977
1029
1
7
Rác Lukáš
17.06.2006
1029
1
8
Vingralčík Michal
09.02.1987
1029
1
9
Vodička Jiří
27.04.1962
1029
1
10
Řehák Vladimír
13.03.1972
1029
1
11
Camrda Pavel
01.10.1978
1029
1
12
Holub Luboš
11.01.1960
1029
1
21
Vedralová Barbora
31.03.1987
927
1
22
Bartošová Anežka
14.03.1999
927
1
23
Bulíčková Lenka
18.04.1971
927
1
24
Svatošová Nikola
01.02.2007
927
1
25
Vašíčková Nela
15.03.2005
927
1
26
Neuschlová Tereza
20.04.2008
927
1
27
Jeřábková Ester
21.07.2008
927
1

Soupiska Spartak Průhonice A

jméno
nar.
BH
1
Bílek Jan
03.08.1986
1029
1
2
Hraník Ivo
29.09.1969
1029
1
3
Vrančič Josef
08.09.1977
1029
1
4
Matoušek Jiří
30.11.1960
1029
1
5
Cinke Petr
12.11.1965
1029
1
6
Suchý Vojtěch
11.07.1959
1029
1
7
Cinke Jan
07.01.1979
1029
1
21
Řezníčková Eliška
24.03.1962
927
1
22
Jahodová Ilona
03.03.1976
927
1
23
Jahodová Sandra (H)
31.05.2006
927
1