Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Mělník C
Tisknout
6
0
46:8
93:22
650:290
12
2
TJ Kralupy B
Tisknout
6
0
37:17
75:38
516:386
12
3
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
4
3
32:31
73:68
622:556
11
4
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
4
3
30:32
65:71
545:570
11
5
LTC Slaný
Tisknout
3
4
34:29
76:62
570:515
10
6
TK Stochov C
Tisknout
2
5
27:36
60:75
553:611
9
7
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
2
5
25:37
53:78
473:580
9
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
7
11:52
23:104
256:677
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
LTC Slaný TK Stochov C
5:4
11:9
88:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kučera Daniel
3
Klusák Roman
3
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Střihavka Darek
1
Kos Richard
1
6:4
3:6
6:4
15
14
2
1
1
0
3.
Škrdlant Matěj
1
Ulman Michal
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
4.
Tesař Daniel
1
Klusák Lukáš
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Tůmová Anna
3
Ulmanová Anna
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Filipová Sára
3
Šafářová Sára
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Kučera Daniel
Škrdlant Matěj
3
1
Klusák Roman
Klusák Lukáš
3
1
6:4
1:6
5:10
12
20
1
2
0
1
8.
Střihavka Darek
Tesař Daniel
1
1
Kos Richard
Ulman Michal
1
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Tůmová Anna
Filipová Sára
3
3
Ulmanová Anna
Šafářová Sára
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
88
78
11
9
5
4

Soupiska LTC Slaný

jméno
nar.
BH
1
Kučera Daniel
22.07.2002
788
3
2
Střihavka Darek
25.04.2001
1029
1
3
Čeněk Daniel
18.06.2001
1029
1
4
Škrdlant Matěj
14.06.2002
1029
1
5
Švestka Vojtěch
12.09.1991
1029
1
6
Tesař Daniel
22.05.2008
1029
1
7
Pospíšil Vojtěch
13.07.2006
1029
1
21
Tůmová Anna
11.04.2002
875
3
22
Filipová Sára
14.04.2006
773
3
23
Červená Bára
02.09.2008
927
1

Soupiska TK Stochov C

jméno
nar.
BH
1
Klusák Roman
15.02.1967
839
3
2
Klusák Jakub
11.04.2005
1029
1
3
Kos Richard
18.06.2000
1029
1
4
Ulman Michal
04.07.1976
1029
1
5
Klusák Lukáš
03.07.2008
1029
1
6
Hofman Martin
10.03.1969
1029
1
7
Paták Petr
07.08.1985
1029
1
8
Klusák Karel
05.06.1968
1029
1
9
Ekert Michal
11.08.1976
1029
1
21
Rubešová Sabina
24.12.1995
927
1
22
Ulmanová Anna
17.05.2005
927
1
23
Pokorná Barbora
29.08.2007
927
1
24
Šafářová Sára
28.08.2009
927
1