Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Mělník C
Tisknout
6
0
46:8
93:22
650:290
12
2
TJ Kralupy B
Tisknout
6
0
37:17
75:38
516:386
12
3
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
4
3
32:31
73:68
622:556
11
4
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
4
3
30:32
65:71
545:570
11
5
LTC Slaný
Tisknout
3
4
34:29
76:62
570:515
10
6
TK Stochov C
Tisknout
2
5
27:36
60:75
553:611
9
7
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
2
5
25:37
53:78
473:580
9
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
7
11:52
23:104
256:677
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024 NT 12.05.
6
LTC Rakovník B TK Botanika Bezděkov-Unhošť
3:6
6:12
51:92
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Majer David
1
Císař Eduard (H)
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Vašek Jan
1
Zabloudil Petr
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Skyslák Darek
1
Roháček Pavel
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Römer Luboš
1
Píša Miroslav
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
5.
Šváchová Emma
1
Hejdová Šárka
3
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Matoušková Aneta
1
Píšová Kamila
3
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Švácha Jaroslav
Skyslák Darek
1
1
Císař Eduard (H)
Zabloudil Petr
1
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Römer Luboš
Vorel Aleš
1
1
Roháček Pavel
Píša Miroslav
1
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
9.
Němcová Nella
Korfová Amálie
1
1
Hejdová Šárka
Píšová Kamila
3
3
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
               
51
92
6
12
3
6

Soupiska LTC Rakovník B

jméno
nar.
BH
1
Seidl Samuel
02.04.2006
1029
1
2
Majer David
11.04.2006
1029
1
3
Vašek Jan
08.10.2006
1029
1
4
Kukla Jakub
13.12.2006
1029
1
5
Skyslák Darek
06.07.2008
1029
1
6
Lev Tomáš
26.08.1986
1029
1
7
Truxa Ladislav
03.05.1989
1029
1
8
Švácha Jaroslav
14.03.1977
1029
1
9
Němec Tadeáš
14.06.2010
1029
1
10
Römer Luboš
21.09.2008
1029
1
11
Vorel Aleš
24.02.2008
1029
1
21
Šváchová Emma
10.08.2008
927
1
22
Šváchová Veronika
12.09.2004
927
1
23
Matoušková Aneta
26.11.2006
927
1
24
Matoušková Monika
17.09.2009
927
1
25
Němcová Nella
04.10.2007
927
1
26
Korfová Amálie
29.08.2007
927
1

Soupiska TK Botanika Bezděkov-Unhošť

jméno
nar.
BH
1
Císař Šimon (H)
22.05.2005
1029
1
2
Císař Otakar (H)
23.07.2007
1029
1
3
Císař Eduard (H)
30.07.1969
1029
1
4
Zabloudil Petr
27.07.1999
1029
1
5
Roháček Pavel
17.02.1969
1029
1
6
Píša Miroslav
03.04.1961
1029
1
21
Hejdová Šárka
20.10.1992
641
3
22
Píšová Kamila
20.07.1972
773
3
23
Vacková Bronislava
28.05.1968
927
1