Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Kralupy B
Tisknout
5
0
31:14
63:32
434:321
10
2
TO SK Mělník C
Tisknout
4
0
32:4
65:12
443:189
8
3
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
3
2
18:26
40:56
368:434
8
4
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
2
3
21:24
48:51
427:410
7
5
LTC Slaný
Tisknout
2
2
20:16
43:36
313:283
6
6
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
1
3
16:19
35:39
313:288
5
7
TK Stochov C
Tisknout
1
3
15:21
34:45
319:386
5
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
5
8:37
17:74
183:489
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
TJ Kralupy B LTC Slaný
6:3
12:7
85:58
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Stádník Petr
1
Kučera Daniel
3
6:1
2:6
6:1
14
8
2
1
1
0
2.
Tichý David
1
Střihavka Darek
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Klouček Prokop
1
Škrdlant Matěj
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
4.
Náhlovský Daniel
1
Tesař Daniel
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Koláčková Veronika
1
Tůmová Anna
3
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Janečková Anna
1
Filipová Sára
3
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Loskot Ivo
Stádník Petr
1
1
Kučera Daniel
Škrdlant Matěj
3
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Tichý David
Klouček Prokop
1
1
Střihavka Darek
Tesař Daniel
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
9.
Koláčková Veronika
Janečková Anna
1
1
Filipová Sára
Tůmová Anna
3
3
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
85
58
12
7
6
3

Soupiska TJ Kralupy B

jméno
nar.
BH
1
Stádník Petr
20.04.1980
1029
1
2
Šíma Jan
03.09.1975
1029
1
3
Czechman Martin
16.12.1978
1029
1
4
Tichý David
28.07.1978
1029
1
5
Klouček Prokop
19.05.2003
1029
1
6
Náhlovský Daniel
01.12.1998
1029
1
7
Loskot Ivo
14.09.1979
1029
1
8
Dostál Patrik
28.11.2001
1029
1
9
Ngo Hoang Long
14.01.2000
1029
1
10
Revťák Robert
16.01.1974
1029
1
11
Klouček Bolek
18.04.2005
1029
1
12
Klokov Martin (H)
23.10.2008
1029
1
21
Kricnerová Aneta
07.04.1984
927
1
22
Koláčková Veronika
03.10.1985
927
1
23
Drdlová Kateřina
12.02.1969
927
1
24
Krásenská Nikola
15.08.2009
927
1
25
Švajdová Alena
14.05.2009
927
1
26
Janečková Anna
01.02.2005
927
1

Soupiska LTC Slaný

jméno
nar.
BH
1
Kučera Daniel
22.07.2002
788
3
2
Střihavka Darek
25.04.2001
1029
1
3
Čeněk Daniel
18.06.2001
1029
1
4
Škrdlant Matěj
14.06.2002
1029
1
5
Švestka Vojtěch
12.09.1991
1029
1
6
Tesař Daniel
22.05.2008
1029
1
7
Pospíšil Vojtěch
13.07.2006
1029
1
21
Tůmová Anna
11.04.2002
875
3
22
Filipová Sára
14.04.2006
773
3
23
Červená Bára
02.09.2008
927
1