Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Mělník C
Tisknout
6
0
46:8
93:22
650:290
12
2
TJ Kralupy B
Tisknout
6
0
37:17
75:38
516:386
12
3
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
4
3
32:31
73:68
622:556
11
4
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
4
3
30:32
65:71
545:570
11
5
LTC Slaný
Tisknout
3
4
34:29
76:62
570:515
10
6
TK Stochov C
Tisknout
2
5
27:36
60:75
553:611
9
7
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
2
5
25:37
53:78
473:580
9
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
7
11:52
23:104
256:677
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
4
TK Botanika Bezděkov-Unhošť TJ Kralupy B
3:6
6:12
68:77
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Císař Šimon (H)
1
Stádník Petr
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
2.
Císař Otakar (H)
1
Tichý David
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Hejdová Šárka
3
Kricnerová Aneta
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
4.
Píšová Kamila
3
Koláčková Veronika
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Císař Eduard (H)
1
Náhlovský Daniel
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Zabloudil Petr
1
Loskot Ivo
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
7.
Píšová Kamila
Vacková Bronislava
3
1
Kricnerová Aneta
Koláčková Veronika
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
8.
Císař Eduard (H)
Císař Otakar (H)
1
1
Stádník Petr
Loskot Ivo
1
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Císař Šimon (H)
Zabloudil Petr
1
1
Klouček Prokop
Tichý David
1
1
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
               
68
77
6
12
3
6

Soupiska TK Botanika Bezděkov-Unhošť

jméno
nar.
BH
1
Císař Šimon (H)
22.05.2005
1029
1
2
Císař Otakar (H)
23.07.2007
1029
1
3
Císař Eduard (H)
30.07.1969
1029
1
4
Zabloudil Petr
27.07.1999
1029
1
5
Roháček Pavel
17.02.1969
1029
1
6
Píša Miroslav
03.04.1961
1029
1
21
Hejdová Šárka
20.10.1992
641
3
22
Píšová Kamila
20.07.1972
773
3
23
Vacková Bronislava
28.05.1968
927
1

Soupiska TJ Kralupy B

jméno
nar.
BH
1
Stádník Petr
20.04.1980
1029
1
2
Šíma Jan
03.09.1975
1029
1
3
Czechman Martin
16.12.1978
1029
1
4
Tichý David
28.07.1978
1029
1
5
Klouček Prokop
19.05.2003
1029
1
6
Náhlovský Daniel
01.12.1998
1029
1
7
Loskot Ivo
14.09.1979
1029
1
8
Dostál Patrik
28.11.2001
1029
1
9
Ngo Hoang Long
14.01.2000
1029
1
10
Revťák Robert
16.01.1974
1029
1
11
Klouček Bolek
18.04.2005
1029
1
12
Klokov Martin (H)
23.10.2008
1029
1
21
Kricnerová Aneta
07.04.1984
927
1
22
Koláčková Veronika
03.10.1985
927
1
23
Drdlová Kateřina
12.02.1969
927
1
24
Krásenská Nikola
15.08.2009
927
1
25
Švajdová Alena
14.05.2009
927
1
26
Janečková Anna
01.02.2005
927
1