Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Mělník C
Tisknout
6
0
46:8
93:22
650:290
12
2
TJ Kralupy B
Tisknout
6
0
37:17
75:38
516:386
12
3
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
4
3
32:31
73:68
622:556
11
4
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
4
3
30:32
65:71
545:570
11
5
LTC Slaný
Tisknout
3
4
34:29
76:62
570:515
10
6
TK Stochov C
Tisknout
2
5
27:36
60:75
553:611
9
7
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
2
5
25:37
53:78
473:580
9
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
7
11:52
23:104
256:677
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
3
TO SK Mělník C LTC Rakovník B
9:0
18:0
108:16
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fiala Matyáš
1
Skyslák Darek
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Hlaváček Stanislav
1
Švácha Jaroslav
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
3.
Hatinová Tereza
1
Šváchová Emma
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Kuchařová Anna
1
Matoušková Monika
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Dvořák Martin
1
Römer Luboš
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Cmunt Radek
1
Vorel Aleš
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Fiala Matyáš
Cmunt Radek
1
1
Skyslák Darek
Švácha Jaroslav
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Hlaváček Stanislav
Dvořák Martin
1
1
Römer Luboš
Vorel Aleš
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
9.
Kaňková Natálie (H)
Hatinová Tereza
1
1
Šváchová Emma
Matoušková Monika
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
               
108
16
18
0
9
0

Soupiska TO SK Mělník C

jméno
nar.
BH
1
Fiala Matyáš
01.06.2004
1029
1
2
Hlaváček Stanislav
26.10.1990
1029
1
3
Dvořák Martin
14.04.1989
1029
1
4
Cmunt Radek
13.07.1981
1029
1
5
Zábranský Dominik
29.03.1995
1029
1
6
Šenk Michal
18.04.1998
1029
1
7
Stočes Jan
18.05.2003
1029
1
8
Šulc Jáchym
29.02.2004
1029
1
9
Spurný Tobiáš
15.03.2006
1029
1
10
Rybář Michal
13.04.2007
1029
1
11
Dau Hung Anh
13.07.2009
1029
1
21
Kaňková Natálie (H)
20.12.2003
927
1
22
Hatinová Tereza
28.07.2007
927
1
23
Čížková Natali
18.09.2007
927
1
24
Vítová Julie
21.10.2005
927
1
25
Kuchařová Anna
23.08.2007
927
1

Soupiska LTC Rakovník B

jméno
nar.
BH
1
Seidl Samuel
02.04.2006
1029
1
2
Majer David
11.04.2006
1029
1
3
Vašek Jan
08.10.2006
1029
1
4
Kukla Jakub
13.12.2006
1029
1
5
Skyslák Darek
06.07.2008
1029
1
6
Lev Tomáš
26.08.1986
1029
1
7
Truxa Ladislav
03.05.1989
1029
1
8
Švácha Jaroslav
14.03.1977
1029
1
9
Němec Tadeáš
14.06.2010
1029
1
10
Römer Luboš
21.09.2008
1029
1
11
Vorel Aleš
24.02.2008
1029
1
21
Šváchová Emma
10.08.2008
927
1
22
Šváchová Veronika
12.09.2004
927
1
23
Matoušková Aneta
26.11.2006
927
1
24
Matoušková Monika
17.09.2009
927
1
25
Němcová Nella
04.10.2007
927
1
26
Korfová Amálie
29.08.2007
927
1