Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Mělník C
Tisknout
6
0
46:8
93:22
650:290
12
2
TJ Kralupy B
Tisknout
6
0
37:17
75:38
516:386
12
3
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
4
3
32:31
73:68
622:556
11
4
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
4
3
30:32
65:71
545:570
11
5
LTC Slaný
Tisknout
3
4
34:29
76:62
570:515
10
6
TK Stochov C
Tisknout
2
5
27:36
60:75
553:611
9
7
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
2
5
25:37
53:78
473:580
9
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
7
11:52
23:104
256:677
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.06.2024 NT 29.06.
27
LTC Rakovník B TK Stochov C
2:7
4:14
42:91
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Seidl Samuel
1
Klusák Roman
3
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Vašek Jan
1
Klusák Jakub
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Šváchová Veronika
1
Rubešová Sabina
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Korfová Amálie
1
Ulmanová Anna
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
5.
Skyslák Darek
1
Klusák Lukáš
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Römer Luboš
1
Ekert Michal
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Seidl Samuel
Majer David
1
1
Klusák Roman
Ekert Michal
3
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Vašek Jan
Skyslák Darek
1
1
Klusák Jakub
Klusák Lukáš
1
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Šváchová Emma
Matoušková Monika
1
1
Rubešová Sabina
Ulmanová Anna
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
               
42
91
4
14
2
7

Soupiska LTC Rakovník B

jméno
nar.
BH
1
Seidl Samuel
02.04.2006
1029
1
2
Majer David
11.04.2006
1029
1
3
Vašek Jan
08.10.2006
1029
1
4
Kukla Jakub
13.12.2006
1029
1
5
Skyslák Darek
06.07.2008
1029
1
6
Lev Tomáš
26.08.1986
1029
1
7
Truxa Ladislav
03.05.1989
1029
1
8
Švácha Jaroslav
14.03.1977
1029
1
9
Němec Tadeáš
14.06.2010
1029
1
10
Römer Luboš
21.09.2008
1029
1
11
Vorel Aleš
24.02.2008
1029
1
21
Šváchová Emma
10.08.2008
927
1
22
Šváchová Veronika
12.09.2004
927
1
23
Matoušková Aneta
26.11.2006
927
1
24
Matoušková Monika
17.09.2009
927
1
25
Němcová Nella
04.10.2007
927
1
26
Korfová Amálie
29.08.2007
927
1

Soupiska TK Stochov C

jméno
nar.
BH
1
Klusák Roman
15.02.1967
839
3
2
Klusák Jakub
11.04.2005
1029
1
3
Kos Richard
18.06.2000
1029
1
4
Ulman Michal
04.07.1976
1029
1
5
Klusák Lukáš
03.07.2008
1029
1
6
Hofman Martin
10.03.1969
1029
1
7
Paták Petr
07.08.1985
1029
1
8
Klusák Karel
05.06.1968
1029
1
9
Ekert Michal
11.08.1976
1029
1
21
Rubešová Sabina
24.12.1995
927
1
22
Ulmanová Anna
17.05.2005
927
1
23
Pokorná Barbora
29.08.2007
927
1
24
Šafářová Sára
28.08.2009
927
1