Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Mělník C
Tisknout
6
0
46:8
93:22
650:290
12
2
TJ Kralupy B
Tisknout
6
0
37:17
75:38
516:386
12
3
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
4
3
32:31
73:68
622:556
11
4
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
4
3
30:32
65:71
545:570
11
5
LTC Slaný
Tisknout
3
4
34:29
76:62
570:515
10
6
TK Stochov C
Tisknout
2
5
27:36
60:75
553:611
9
7
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
2
5
25:37
53:78
473:580
9
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
7
11:52
23:104
256:677
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.06.2024 NT 29.06.
25
LTC Slaný TK Botanika Bezděkov-Unhošť
7:2
15:4
105:44
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kučera Daniel
3
Císař Eduard (H)
1
3:6
6:3
4:6
13
15
1
2
0
1
2.
Škrdlant Matěj
1
Píša Miroslav
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
3.
Švestka Vojtěch
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
4.
Tesař Daniel
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Tůmová Anna
3
Píšová Kamila
3
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
6.
Filipová Sára
3
Vacková Bronislava
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
7.
Škrdlant Matěj
Kučera Daniel
1
3
Císař Eduard (H)
Píša Miroslav
1
1
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
8.
Filipová Sára
Tůmová Anna
3
3
Hejdová Šárka
Píšová Kamila
3
3
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
9.
Střihavka Darek
Čeněk Daniel
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
105
44
15
4
7
2

Soupiska LTC Slaný

jméno
nar.
BH
1
Kučera Daniel
22.07.2002
788
3
2
Střihavka Darek
25.04.2001
1029
1
3
Čeněk Daniel
18.06.2001
1029
1
4
Škrdlant Matěj
14.06.2002
1029
1
5
Švestka Vojtěch
12.09.1991
1029
1
6
Tesař Daniel
22.05.2008
1029
1
7
Pospíšil Vojtěch
13.07.2006
1029
1
21
Tůmová Anna
11.04.2002
875
3
22
Filipová Sára
14.04.2006
773
3
23
Červená Bára
02.09.2008
927
1

Soupiska TK Botanika Bezděkov-Unhošť

jméno
nar.
BH
1
Císař Šimon (H)
22.05.2005
1029
1
2
Císař Otakar (H)
23.07.2007
1029
1
3
Císař Eduard (H)
30.07.1969
1029
1
4
Zabloudil Petr
27.07.1999
1029
1
5
Roháček Pavel
17.02.1969
1029
1
6
Píša Miroslav
03.04.1961
1029
1
21
Hejdová Šárka
20.10.1992
641
3
22
Píšová Kamila
20.07.1972
773
3
23
Vacková Bronislava
28.05.1968
927
1