Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Mělník C
Tisknout
6
0
46:8
93:22
650:290
12
2
TJ Kralupy B
Tisknout
6
0
37:17
75:38
516:386
12
3
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
4
3
32:31
73:68
622:556
11
4
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
4
3
30:32
65:71
545:570
11
5
LTC Slaný
Tisknout
3
4
34:29
76:62
570:515
10
6
TK Stochov C
Tisknout
2
5
27:36
60:75
553:611
9
7
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
2
5
25:37
53:78
473:580
9
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
7
11:52
23:104
256:677
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
TJ Sokol Hostivice B LTC Slaný
6:3
12:8
90:66
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Novák Pavel
1
Kučera Daniel
3
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
2.
Archmann Jiří
1
Střihavka Darek
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Kocián Jakub
1
Škrdlant Matěj
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Burger Jaroslav
1
Švestka Vojtěch
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Jiříčková Anna (H)
1
Tůmová Anna
3
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Shrbená Tereza
1
Filipová Sára
3
5:7
6:1
6:1
17
9
2
1
1
0
7.
Novák Pavel
Kocián Jakub
1
1
Kučera Daniel
Škrdlant Matěj
3
1
6:2
3:6
1:0
10
8
2
1
1
0
8.
Archmann Jiří
Burger Jaroslav
1
1
Střihavka Darek
Švestka Vojtěch
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Jiříčková Anna (H)
Shrbená Tereza
1
1
Tůmová Anna
Filipová Sára
3
3
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
               
90
66
12
8
6
3

Soupiska TJ Sokol Hostivice B

jméno
nar.
BH
1
Novák Pavel
05.11.1981
1029
1
2
Gáborík Trajan
16.06.2005
1029
1
3
Celerin Jan
18.07.1991
1029
1
4
Archmann Jiří
06.11.1970
1029
1
5
Hršel Jan
28.11.1974
1029
1
6
Černý Viktor
18.07.1991
1029
1
7
Kocián Jakub
21.08.2003
1029
1
8
Burger Jaroslav
12.01.1976
1029
1
21
Pavlová Alena
31.10.1945
927
1
22
Jiříčková Anna (H)
21.04.2005
927
1
23
Kocák Barbora
22.03.1994
927
1
24
Peterková Lenka
04.07.1964
927
1
25
Shrbená Tereza
07.07.1989
927
1
26
Miketová Nicoletta (H)
25.12.2010
927
1

Soupiska LTC Slaný

jméno
nar.
BH
1
Kučera Daniel
22.07.2002
788
3
2
Střihavka Darek
25.04.2001
1029
1
3
Čeněk Daniel
18.06.2001
1029
1
4
Škrdlant Matěj
14.06.2002
1029
1
5
Švestka Vojtěch
12.09.1991
1029
1
6
Tesař Daniel
22.05.2008
1029
1
7
Pospíšil Vojtěch
13.07.2006
1029
1
21
Tůmová Anna
11.04.2002
875
3
22
Filipová Sára
14.04.2006
773
3
23
Červená Bára
02.09.2008
927
1