Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Mělník C
Tisknout
6
0
46:8
93:22
650:290
12
2
TJ Kralupy B
Tisknout
6
0
37:17
75:38
516:386
12
3
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
4
3
32:31
73:68
622:556
11
4
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
4
3
30:32
65:71
545:570
11
5
LTC Slaný
Tisknout
3
4
34:29
76:62
570:515
10
6
TK Stochov C
Tisknout
2
5
27:36
60:75
553:611
9
7
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
2
5
25:37
53:78
473:580
9
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
7
11:52
23:104
256:677
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024 NT 02.06.
16
TK Stochov C TO SK Mělník C
3:6
7:13
63:107
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Klusák Roman
3
Fiala Matyáš
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Kos Richard
1
Zábranský Dominik
1
6:3
3:6
4:6
13
15
1
2
0
1
3.
Ulmanová Anna
1
Kaňková Natálie (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Čížková Natali
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Klusák Lukáš
1
Šenk Michal
1
6:2
4:6
6:3
16
11
2
1
1
0
6.
Ekert Michal
1
Šulc Jáchym
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Ulmanová Anna
1
Kaňková Natálie (H)
Čížková Natali
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Klusák Roman
Klusák Lukáš
3
1
Fiala Matyáš
Zábranský Dominik
1
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
9.
Kos Richard
Ekert Michal
1
1
Šenk Michal
Šulc Jáchym
1
1
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
               
63
107
7
13
3
6

Soupiska TK Stochov C

jméno
nar.
BH
1
Klusák Roman
15.02.1967
839
3
2
Klusák Jakub
11.04.2005
1029
1
3
Kos Richard
18.06.2000
1029
1
4
Ulman Michal
04.07.1976
1029
1
5
Klusák Lukáš
03.07.2008
1029
1
6
Hofman Martin
10.03.1969
1029
1
7
Paták Petr
07.08.1985
1029
1
8
Klusák Karel
05.06.1968
1029
1
9
Ekert Michal
11.08.1976
1029
1
21
Rubešová Sabina
24.12.1995
927
1
22
Ulmanová Anna
17.05.2005
927
1
23
Pokorná Barbora
29.08.2007
927
1
24
Šafářová Sára
28.08.2009
927
1

Soupiska TO SK Mělník C

jméno
nar.
BH
1
Fiala Matyáš
01.06.2004
1029
1
2
Hlaváček Stanislav
26.10.1990
1029
1
3
Dvořák Martin
14.04.1989
1029
1
4
Cmunt Radek
13.07.1981
1029
1
5
Zábranský Dominik
29.03.1995
1029
1
6
Šenk Michal
18.04.1998
1029
1
7
Stočes Jan
18.05.2003
1029
1
8
Šulc Jáchym
29.02.2004
1029
1
9
Spurný Tobiáš
15.03.2006
1029
1
10
Rybář Michal
13.04.2007
1029
1
11
Dau Hung Anh
13.07.2009
1029
1
21
Kaňková Natálie (H)
20.12.2003
927
1
22
Hatinová Tereza
28.07.2007
927
1
23
Čížková Natali
18.09.2007
927
1
24
Vítová Julie
21.10.2005
927
1
25
Kuchařová Anna
23.08.2007
927
1