Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Kralupy B
Tisknout
5
0
31:14
63:32
434:321
10
2
TO SK Mělník C
Tisknout
4
0
32:4
65:12
443:189
8
3
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
3
2
18:26
40:56
368:434
8
4
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
2
3
21:24
48:51
427:410
7
5
LTC Slaný
Tisknout
2
2
20:16
43:36
313:283
6
6
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
1
3
16:19
35:39
313:288
5
7
TK Stochov C
Tisknout
1
3
15:21
34:45
319:386
5
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
5
8:37
17:74
183:489
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024 NT 02.06.
14
TJ Sokol Hostivice B TJ Kralupy B
4:5
10:10
83:80
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Novák Pavel
1
Stádník Petr
1
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
2.
Celerin Jan
1
Klouček Prokop
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Archmann Jiří
1
Náhlovský Daniel
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Burger Jaroslav
1
Dostál Patrik
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Jiříčková Anna (H)
1
Koláčková Veronika
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Shrbená Tereza
1
Janečková Anna
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Novák Pavel
Celerin Jan
1
1
Stádník Petr
Dostál Patrik
1
1
2:6
7:6
0:1
9
13
1
2
0
1
8.
Archmann Jiří
Burger Jaroslav
1
1
Klouček Prokop
Náhlovský Daniel
1
1
7:6
2:6
0:1
9
13
1
2
0
1
9.
Jiříčková Anna (H)
Shrbená Tereza
1
1
Koláčková Veronika
Janečková Anna
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
83
80
10
10
4
5

Soupiska TJ Sokol Hostivice B

jméno
nar.
BH
1
Novák Pavel
05.11.1981
1029
1
2
Gáborík Trajan
16.06.2005
1029
1
3
Celerin Jan
18.07.1991
1029
1
4
Archmann Jiří
06.11.1970
1029
1
5
Hršel Jan
28.11.1974
1029
1
6
Černý Viktor
18.07.1991
1029
1
7
Kocián Jakub
21.08.2003
1029
1
8
Burger Jaroslav
12.01.1976
1029
1
21
Pavlová Alena
31.10.1945
927
1
22
Jiříčková Anna (H)
21.04.2005
927
1
23
Kocák Barbora
22.03.1994
927
1
24
Peterková Lenka
04.07.1964
927
1
25
Shrbená Tereza
07.07.1989
927
1
26
Miketová Nicoletta (H)
25.12.2010
927
1

Soupiska TJ Kralupy B

jméno
nar.
BH
1
Stádník Petr
20.04.1980
1029
1
2
Šíma Jan
03.09.1975
1029
1
3
Czechman Martin
16.12.1978
1029
1
4
Tichý David
28.07.1978
1029
1
5
Klouček Prokop
19.05.2003
1029
1
6
Náhlovský Daniel
01.12.1998
1029
1
7
Loskot Ivo
14.09.1979
1029
1
8
Dostál Patrik
28.11.2001
1029
1
9
Ngo Hoang Long
14.01.2000
1029
1
10
Revťák Robert
16.01.1974
1029
1
11
Klouček Bolek
18.04.2005
1029
1
12
Klokov Martin (H)
23.10.2008
1029
1
21
Kricnerová Aneta
07.04.1984
927
1
22
Koláčková Veronika
03.10.1985
927
1
23
Drdlová Kateřina
12.02.1969
927
1
24
Krásenská Nikola
15.08.2009
927
1
25
Švajdová Alena
14.05.2009
927
1
26
Janečková Anna
01.02.2005
927
1