Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Kralupy B
Tisknout
5
0
31:14
63:32
434:321
10
2
TO SK Mělník C
Tisknout
4
0
32:4
65:12
443:189
8
3
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
3
2
18:26
40:56
368:434
8
4
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
2
3
21:24
48:51
427:410
7
5
LTC Slaný
Tisknout
2
2
20:16
43:36
313:283
6
6
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
1
3
16:19
35:39
313:288
5
7
TK Stochov C
Tisknout
1
3
15:21
34:45
319:386
5
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
5
8:37
17:74
183:489
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
LTC Rakovník B LTC Slaný
0:9
1:18
28:112
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Seidl Samuel
1
Kučera Daniel
3
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Majer David
1
Střihavka Darek
1
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Matoušková Aneta
1
Tůmová Anna
3
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Korfová Amálie
1
Filipová Sára
3
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Vašek Jan
1
Škrdlant Matěj
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Römer Luboš
1
Tesař Daniel
1
6:4
2:6
3:6
11
16
1
2
0
1
7.
Seidl Samuel
Majer David
1
1
Kučera Daniel
Škrdlant Matěj
3
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Vašek Jan
Römer Luboš
1
1
Střihavka Darek
Tesař Daniel
1
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Korfová Amálie
Němcová Nella
1
1
Tůmová Anna
Filipová Sára
3
3
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
               
28
112
1
18
0
9

Soupiska LTC Rakovník B

jméno
nar.
BH
1
Seidl Samuel
02.04.2006
1029
1
2
Majer David
11.04.2006
1029
1
3
Vašek Jan
08.10.2006
1029
1
4
Kukla Jakub
13.12.2006
1029
1
5
Skyslák Darek
06.07.2008
1029
1
6
Lev Tomáš
26.08.1986
1029
1
7
Truxa Ladislav
03.05.1989
1029
1
8
Švácha Jaroslav
14.03.1977
1029
1
9
Němec Tadeáš
14.06.2010
1029
1
10
Römer Luboš
21.09.2008
1029
1
11
Vorel Aleš
24.02.2008
1029
1
21
Šváchová Emma
10.08.2008
927
1
22
Šváchová Veronika
12.09.2004
927
1
23
Matoušková Aneta
26.11.2006
927
1
24
Matoušková Monika
17.09.2009
927
1
25
Němcová Nella
04.10.2007
927
1
26
Korfová Amálie
29.08.2007
927
1

Soupiska LTC Slaný

jméno
nar.
BH
1
Kučera Daniel
22.07.2002
788
3
2
Střihavka Darek
25.04.2001
1029
1
3
Čeněk Daniel
18.06.2001
1029
1
4
Škrdlant Matěj
14.06.2002
1029
1
5
Švestka Vojtěch
12.09.1991
1029
1
6
Tesař Daniel
22.05.2008
1029
1
7
Pospíšil Vojtěch
13.07.2006
1029
1
21
Tůmová Anna
11.04.2002
875
3
22
Filipová Sára
14.04.2006
773
3
23
Červená Bára
02.09.2008
927
1