Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Kralupy B
Tisknout
5
0
31:14
63:32
434:321
10
2
TO SK Mělník C
Tisknout
4
0
32:4
65:12
443:189
8
3
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
3
2
18:26
40:56
368:434
8
4
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
2
3
21:24
48:51
427:410
7
5
LTC Slaný
Tisknout
2
2
20:16
43:36
313:283
6
6
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
1
3
16:19
35:39
313:288
5
7
TK Stochov C
Tisknout
1
3
15:21
34:45
319:386
5
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
5
8:37
17:74
183:489
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024 NT 19.05.
12
TJ Kralupy B LTC Rakovník B
6:3
12:6
83:47
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Stádník Petr
1
Majer David
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
2.
Klouček Prokop
1
Vašek Jan
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Koláčková Veronika
1
Němcová Nella
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Švajdová Alena
1
Korfová Amálie
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Náhlovský Daniel
1
Skyslák Darek
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Loskot Ivo
1
Römer Luboš
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Loskot Ivo
Revťák Robert
1
1
Skyslák Darek
Švácha Jaroslav
1
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
8.
Klouček Bolek
Náhlovský Daniel
1
1
Majer David
Vašek Jan
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
9.
Koláčková Veronika
Švajdová Alena
1
1
Němcová Nella
Korfová Amálie
1
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
               
83
47
12
6
6
3

Soupiska TJ Kralupy B

jméno
nar.
BH
1
Stádník Petr
20.04.1980
1029
1
2
Šíma Jan
03.09.1975
1029
1
3
Czechman Martin
16.12.1978
1029
1
4
Tichý David
28.07.1978
1029
1
5
Klouček Prokop
19.05.2003
1029
1
6
Náhlovský Daniel
01.12.1998
1029
1
7
Loskot Ivo
14.09.1979
1029
1
8
Dostál Patrik
28.11.2001
1029
1
9
Ngo Hoang Long
14.01.2000
1029
1
10
Revťák Robert
16.01.1974
1029
1
11
Klouček Bolek
18.04.2005
1029
1
12
Klokov Martin (H)
23.10.2008
1029
1
21
Kricnerová Aneta
07.04.1984
927
1
22
Koláčková Veronika
03.10.1985
927
1
23
Drdlová Kateřina
12.02.1969
927
1
24
Krásenská Nikola
15.08.2009
927
1
25
Švajdová Alena
14.05.2009
927
1
26
Janečková Anna
01.02.2005
927
1

Soupiska LTC Rakovník B

jméno
nar.
BH
1
Seidl Samuel
02.04.2006
1029
1
2
Majer David
11.04.2006
1029
1
3
Vašek Jan
08.10.2006
1029
1
4
Kukla Jakub
13.12.2006
1029
1
5
Skyslák Darek
06.07.2008
1029
1
6
Lev Tomáš
26.08.1986
1029
1
7
Truxa Ladislav
03.05.1989
1029
1
8
Švácha Jaroslav
14.03.1977
1029
1
9
Němec Tadeáš
14.06.2010
1029
1
10
Römer Luboš
21.09.2008
1029
1
11
Vorel Aleš
24.02.2008
1029
1
21
Šváchová Emma
10.08.2008
927
1
22
Šváchová Veronika
12.09.2004
927
1
23
Matoušková Aneta
26.11.2006
927
1
24
Matoušková Monika
17.09.2009
927
1
25
Němcová Nella
04.10.2007
927
1
26
Korfová Amálie
29.08.2007
927
1