Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Kralupy B
Tisknout
5
0
31:14
63:32
434:321
10
2
TO SK Mělník C
Tisknout
4
0
32:4
65:12
443:189
8
3
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
3
2
18:26
40:56
368:434
8
4
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
2
3
21:24
48:51
427:410
7
5
LTC Slaný
Tisknout
2
2
20:16
43:36
313:283
6
6
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
1
3
16:19
35:39
313:288
5
7
TK Stochov C
Tisknout
1
3
15:21
34:45
319:386
5
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
5
8:37
17:74
183:489
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024 NT 19.05.
11
TK Botanika Bezděkov-Unhošť TJ Sokol Hostivice B
4:5
10:11
80:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Císař Šimon (H)
1
Novák Pavel
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
2.
Císař Otakar (H)
1
Celerin Jan
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Císař Eduard (H)
1
Archmann Jiří
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Roháček Pavel
1
Černý Viktor
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Hejdová Šárka
3
Jiříčková Anna (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Píšová Kamila
3
Shrbená Tereza
1
6:4
2:6
6:3
14
13
2
1
1
0
7.
Císař Eduard (H)
Císař Otakar (H)
1
1
Celerin Jan
Novák Pavel
1
1
4:6
7:5
0:1
11
12
1
2
0
1
8.
Císař Šimon (H)
Roháček Pavel
1
1
Archmann Jiří
Černý Viktor
1
1
6:3
1:6
0:1
7
10
1
2
0
1
9.
Hejdová Šárka
Píšová Kamila
3
3
Jiříčková Anna (H)
Shrbená Tereza
1
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
               
80
78
10
11
4
5

Soupiska TK Botanika Bezděkov-Unhošť

jméno
nar.
BH
1
Císař Šimon (H)
22.05.2005
1029
1
2
Císař Otakar (H)
23.07.2007
1029
1
3
Císař Eduard (H)
30.07.1969
1029
1
4
Zabloudil Petr
27.07.1999
1029
1
5
Roháček Pavel
17.02.1969
1029
1
6
Píša Miroslav
03.04.1961
1029
1
21
Hejdová Šárka
20.10.1992
641
3
22
Píšová Kamila
20.07.1972
773
3
23
Vacková Bronislava
28.05.1968
927
1

Soupiska TJ Sokol Hostivice B

jméno
nar.
BH
1
Novák Pavel
05.11.1981
1029
1
2
Gáborík Trajan
16.06.2005
1029
1
3
Celerin Jan
18.07.1991
1029
1
4
Archmann Jiří
06.11.1970
1029
1
5
Hršel Jan
28.11.1974
1029
1
6
Černý Viktor
18.07.1991
1029
1
7
Kocián Jakub
21.08.2003
1029
1
8
Burger Jaroslav
12.01.1976
1029
1
21
Pavlová Alena
31.10.1945
927
1
22
Jiříčková Anna (H)
21.04.2005
927
1
23
Kocák Barbora
22.03.1994
927
1
24
Peterková Lenka
04.07.1964
927
1
25
Shrbená Tereza
07.07.1989
927
1
26
Miketová Nicoletta (H)
25.12.2010
927
1