Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

09 - III. třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Spartak Hořovice
Tisknout
7
0
54:9
112:23
762:354
14
2
TC Tachlovice
Tisknout
5
2
39:24
81:53
627:549
12
3
TJ Sokol Dobřichovice
Tisknout
4
3
38:25
80:55
620:534
11
4
LTC Rudná C
Tisknout
4
3
30:33
65:71
596:576
11
5
LTC Beroun, z.s. B
Tisknout
3
4
28:35
63:77
588:623
10
6
LTC Řevnice B
Tisknout
3
4
27:36
61:78
571:641
10
7
Spartak Žebrák
Tisknout
2
5
23:40
48:82
442:619
9
8
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
0
7
13:50
30:101
386:696
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.06.2024 NT 23.06.
22
LTC Rudná C Spartak Žebrák
5:4
10:9
86:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kyndl Tomáš
3
Draxler David
1
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
2.
Svatoň Denis
4
Kebrle Vladimír
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Tomášek Pavel
1
Kebrle Jakub
1
2:6
6:4
6:2
14
12
2
1
1
0
4.
Jelínek Jan
1
Kratochvíl Tomáš (H)
1
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
5.
Jansová Kateřina
3
Fürstová Lenka
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
6.
Tuháčková Karolína
1
Hůrková Drahoslava
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Jansová Kateřina
Tuháčková Karolína
3
1
Fürstová Lenka
Hůrková Drahoslava
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
8.
Kyndl Tomáš
Jelínek Jan
3
1
Kebrle Vladimír
Kebrle Jakub
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Svatoň Václav
Tomášek Pavel
3
1
Draxler David
Kratochvíl Tomáš (H)
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
               
86
74
10
9
5
4

Soupiska LTC Rudná C

jméno
nar.
BH
1
Kyndl Tomáš
13.07.1997
851
3
2
Svatoň Denis
25.05.2005
464
4
3
Svatoň Václav
08.03.1970
722
3
4
Tomášek Pavel
07.01.1976
1029
1
5
Zenker Jakub
28.05.1996
1029
1
6
Jelínek Jan
25.05.1994
1029
1
7
Hotovec Petr
12.09.1970
1029
1
8
Unzeitig Jiří
07.08.1971
1029
1
9
Vašák Jakub
02.03.2002
1029
1
10
Machcinik Marek
02.09.2004
1029
1
21
Jansová Kateřina
02.03.1982
773
3
22
Bechyňová Markéta
15.05.1975
927
1
23
Heclová Tereza
25.05.1979
927
1
24
Kračmanová Denisa
18.12.1972
927
1
25
Tuháčková Karolína
08.01.2000
927
1

Soupiska Spartak Žebrák

jméno
nar.
BH
1
Draxler David
16.11.1980
1029
1
2
Kebrle Vladimír
07.02.1982
1029
1
3
Kebrle Jakub
03.02.1983
1029
1
4
Kratochvíl Tomáš (H)
21.03.2000
1029
1
5
Shejbal Jakub
21.12.1971
1029
1
6
Hůrka Josef
25.09.1977
1029
1
7
Kulhánek PhD. Martin
16.08.1978
1029
1
8
Rybáček Tomáš
31.07.1988
1029
1
21
Fürstová Lenka
28.06.1984
927
1
22
Nejedlá Eva
30.03.1979
927
1
23
Kobrsková Markéta
21.01.1984
927
1
24
Rašková Soňa
13.12.1989
927
1
25
Ulčová Renata
06.04.1977
927
1
26
Hůrková Drahoslava
01.04.1981
927
1