Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

09 - III. třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Spartak Hořovice
Tisknout
7
0
54:9
112:23
762:354
14
2
TC Tachlovice
Tisknout
5
2
39:24
81:53
627:549
12
3
TJ Sokol Dobřichovice
Tisknout
4
3
38:25
80:55
620:534
11
4
LTC Rudná C
Tisknout
4
3
30:33
65:71
596:576
11
5
LTC Beroun, z.s. B
Tisknout
3
4
28:35
63:77
588:623
10
6
LTC Řevnice B
Tisknout
3
4
27:36
61:78
571:641
10
7
Spartak Žebrák
Tisknout
2
5
23:40
48:82
442:619
9
8
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
0
7
13:50
30:101
386:696
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
LTC Řevnice B LTC Rudná C
2:7
5:16
61:115
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Růžička Petr
1
Kyndl Tomáš
3
4:6
6:4
6:4
16
14
2
1
1
0
2.
Nejedly jan
1
Svatoň Denis
4
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Šupáček Otakar
1
Svatoň Václav
3
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Sviták Michal
1
Tomášek Pavel
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Bílková Blanka (H)
1
Jansová Kateřina
3
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Sirotková Andrea
1
Kračmanová Denisa
1
7:5
2:6
1:6
10
17
1
2
0
1
7.
Růžička Petr
Šupáček Otakar
1
1
Kyndl Tomáš
Svatoň Denis
3
4
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Nejedly jan
Sviták Michal
1
1
Svatoň Václav
Tomášek Pavel
3
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Slováčková Petra
Bílková Blanka (H)
1
1
Jansová Kateřina
Kračmanová Denisa
3
1
4:6
7:6
1:0
12
12
2
1
1
0
               
61
115
5
16
2
7

Soupiska LTC Řevnice B

jméno
nar.
BH
1
Růžička Petr
27.01.1990
1029
1
2
Otradovský Petr
01.03.1984
1029
1
3
Tutter Miloslav
27.08.1984
1029
1
4
Kubricht Kryštof
07.04.1991
1029
1
5
Šebík Daniel
19.05.1994
1029
1
6
Hübl Karel
27.12.1978
1029
1
7
Nejedly jan
22.05.1978
1029
1
8
Šupáček Otakar
02.02.1974
1029
1
9
Leier Jakub
07.09.1975
1029
1
10
Fischer Jiří
14.09.1964
1029
1
11
Drašnar Michal
07.03.1963
1029
1
12
Sviták Michal
13.04.1977
1029
1
21
Hauerlandová Dita
23.04.1982
927
1
22
Slováčková Petra
23.08.1980
927
1
23
Bílková Blanka (H)
08.05.1980
927
1
24
Hlaváčková Ivana
01.12.1958
927
1
25
Hüblová Kateřina
01.06.1977
927
1
26
Sirotková Andrea
22.08.1998
927
1

Soupiska LTC Rudná C

jméno
nar.
BH
1
Kyndl Tomáš
13.07.1997
851
3
2
Svatoň Denis
25.05.2005
464
4
3
Svatoň Václav
08.03.1970
722
3
4
Tomášek Pavel
07.01.1976
1029
1
5
Zenker Jakub
28.05.1996
1029
1
6
Jelínek Jan
25.05.1994
1029
1
7
Hotovec Petr
12.09.1970
1029
1
8
Unzeitig Jiří
07.08.1971
1029
1
9
Vašák Jakub
02.03.2002
1029
1
10
Machcinik Marek
02.09.2004
1029
1
21
Jansová Kateřina
02.03.1982
773
3
22
Bechyňová Markéta
15.05.1975
927
1
23
Heclová Tereza
25.05.1979
927
1
24
Kračmanová Denisa
18.12.1972
927
1
25
Tuháčková Karolína
08.01.2000
927
1