Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

08 - III. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
Tisknout
7
0
53:10
109:24
731:326
14
2
TK Benátky B
Tisknout
6
1
51:12
105:29
706:386
13
3
TK Benátky C
Tisknout
4
3
35:28
74:63
579:553
11
4
TK Mnichovo Hradiště B
Tisknout
3
4
26:37
58:78
554:638
10
5
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
3
4
24:39
52:84
503:628
10
6
TK Lysá n.L.
Tisknout
2
5
24:39
52:81
458:611
9
7
LTC Bakov n.Jiz.
Tisknout
2
5
21:42
47:89
494:660
9
8
TJ Slavia Radonice
Tisknout
1
6
18:45
43:92
442:665
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
TK Mnichovo Hradiště B TJ Slavia Radonice
6:3
13:7
104:69
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Dorotík Jan
3
Koubovský Petr
1
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
2.
Kandráč Pavel
1
Woronycz Petr
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Jaroš Dušan
1
Hradecký Marek
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Kastner Libor
1
Pavlok Štěpán
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Tůmová Natálie
1
Strnadová Hana
3
7:6
5:7
4:2
18
15
2
1
1
0
6.
Jarošová Agáta
1
Strnadová Markéta
3
6:2
1:6
1:6
8
14
1
2
0
1
7.
Junek Jan
Štejnar Ondřej
1
1
Koubovský Petr
Pavlok Štěpán
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Kandráč Pavel
Kastner Libor
1
1
Woronycz Petr
Hradecký Marek
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Tůmová Natálie
Jarošová Agáta
1
1
Strnadová Hana
Strnadová Markéta
3
3
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
               
104
69
13
7
6
3

Soupiska TK Mnichovo Hradiště B

jméno
nar.
BH
1
Dorotík Jan
15.01.1994
788
3
2
Brunclík Michal
05.12.1983
1029
1
3
Markovič Pavel
05.01.1989
1029
1
4
Svoboda Michal
04.09.1988
1029
1
5
Junek Jan
28.09.1991
1029
1
6
Kandráč Pavel
03.03.1982
1029
1
7
Jaroš Dušan
15.06.1978
1029
1
8
Cihlář Petr
06.07.1985
1029
1
9
Kastner Libor
21.04.1981
1029
1
10
Varga Matyáš
05.07.2007
1029
1
11
Štejnar Ondřej
17.01.2009
1029
1
12
Hron Jakub
21.12.2008
1029
1
21
Lehečková Veronika
27.02.1993
927
1
22
Vopatová Václava
18.04.1981
927
1
23
Hronová Anna
23.09.2007
927
1
24
Kastnerová Bára
02.12.2010
927
1
25
Tůmová Natálie
23.10.2008
927
1
26
Paďourková Kateřina
17.10.2009
927
1
27
Jarošová Agáta
13.12.2009
927
1
28
Zdobinská Nela
29.02.2000
927
1

Soupiska TJ Slavia Radonice

jméno
nar.
BH
1
Koubovský Petr
29.10.1976
898
3
2
Koubovský Petr
03.07.2003
1029
1
3
Kořínek Michal
14.11.1978
1029
1
4
Woronycz Petr
28.03.1992
1029
1
5
Korselt Filip
27.07.1983
1029
1
6
Švec Tomáš
02.05.1983
1029
1
7
Strnad Oldřich
03.06.1987
1029
1
8
Hradecký Marek
19.05.1976
1029
1
9
Votruba Karel
06.08.1977
1029
1
10
Kováč Oliver
12.08.2007
1029
1
11
Pavlok Štěpán
03.05.2008
1029
1
12
Elner Emil
24.02.2012
1029
1
21
Strnadová Hana
05.07.1986
706
3
22
Strnadová Markéta
30.01.1984
828
3
23
Vlčková Petra
04.11.1992
927
1
24
Elnerova Katerina
18.08.1981
927
1