Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

07 - III. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Tenisek Buštěhrad
Tisknout
7
0
49:14
101:31
658:386
14
2
TJ Sokol Hostivice
Tisknout
4
3
42:21
86:48
647:458
11
3
Tenis Buštěhrad
Tisknout
4
3
41:22
86:46
682:475
11
4
Sokol Nové Strašecí
Tisknout
4
3
30:33
64:72
531:619
11
5
LTC Rakovník
Tisknout
4
3
29:34
62:75
516:610
11
6
Tenis DLI Kladno
Tisknout
3
4
26:37
54:76
503:589
10
7
TK Stochov B
Tisknout
2
5
23:40
51:82
511:626
9
8
TK Lány
Tisknout
0
7
12:51
29:103
409:694
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024 NT 02.06.
16
Tenis Buštěhrad TK Lány
8:1
16:2
99:51
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Němec Adam
1
Moravec Ladislav
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Kurajský Josef
1
Baloun Matěj
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Votavová Lucie (H)
3
Moravcová Alena
3
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Baničová Adela (H)
3
Trpáková Karolína
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
5.
Tatíček Petr
1
Spal Radek
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Banič Viliam
1
Trefný Jakub
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
7.
Němec Adam
Tatíček Petr
1
1
Moravec Ladislav
Baloun Matěj
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
8.
Kurajský Josef
Banič Viliam
1
1
Spal Radek
Trefný Jakub
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Votavová Lucie (H)
Baničová Adela (H)
3
3
Moravcová Alena
Trpáková Karolína
3
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
               
99
51
16
2
8
1

Soupiska Tenis Buštěhrad

jméno
nar.
BH
1
Němec Adam
20.09.1992
1029
1
2
Kurajský Josef
15.10.1991
1029
1
3
Tatíček Petr
22.09.1983
1029
1
4
Feda David
01.06.1993
1029
1
5
Karas Tomáš
25.02.1990
1029
1
6
Hokův Petr
03.06.1977
1029
1
7
Tatíček Petr
24.05.1960
1029
1
8
Němec Vladimír
22.03.1954
1029
1
9
Mrázek Aleš
29.06.1972
1029
1
10
Kolář Daniel
25.10.1990
1029
1
11
Banič Viliam
18.11.1974
1029
1
21
Votavová Lucie (H)
13.09.2002
684
3
22
Baničová Adela (H)
14.02.2006
875
3
23
Kadrlová Nikola
23.09.1990
927
1
24
Němcová Věra
27.09.1961
927
1

Soupiska TK Lány

jméno
nar.
BH
1
Moravec Ladislav
10.09.1993
1029
1
2
Borč Luboš
02.05.1978
1029
1
3
Baloun Matěj
11.06.2001
1029
1
4
Spal Radek
05.08.1976
1029
1
5
Trefný Jakub
14.03.1998
1029
1
6
Soukup Matěj
28.02.2004
1029
1
7
Blažek Jan
13.09.2008
1029
1
8
Gregor David
19.06.2006
1029
1
9
Dostálek Filip
05.09.1992
1029
1
21
Moravcová Alena
28.02.2001
875
3
22
Trpáková Karolína
10.06.2002
927
1