Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

IV.TŔÍDA sk.EA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC-MJ TENIS Líšeň
Tisknout
5
0
39:6
80:17
515:178
10
2
Tenisový klub Šlapanice
Tisknout
4
1
26:18
54:37
413:323
9
3
Sokol Brno Žabovřesky B
Tisknout
3
3
27:27
58:58
443:460
9
4
TJ Mokrá Hora
Tisknout
3
2
27:18
55:37
396:322
8
5
TK Líšeň
Tisknout
2
3
20:25
43:51
371:413
7
6
ACE Team
Tisknout
1
4
12:32
28:66
261:463
6
7
TK Tuřany
Tisknout
0
5
10:35
22:74
245:485
5
8
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2024
16
TK Líšeň TK Tuřany
9:0
18:1
115:52
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Trojčák Lubomír
3
Veselý Petr
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
2.
Pačes Jiří
1
Coleman Samuel (EU)
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
3.
Telíšek Roman
1
Čížek Ondřej
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
4.
Smýkal Matěj
1
Pustina David
1
6:3
4:6
7:6
17
15
2
1
1
0
5.
Sachinidu Eleni
1
Tichá Miluše
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
6.
Sachinidu Martina
1
Taševská Kristýna
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
7.
Trojčák Lubomír
Telíšek Roman
3
1
Coleman Samuel (EU)
Čížek Ondřej
1
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
8.
Pačes Jiří
Smýkal Matěj
1
1
Veselý Petr
Pustina David
1
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
9.
Sachinidu Eleni
Sachinidu Martina
1
1
Tichá Miluše
Taševská Kristýna
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
               
115
52
18
1
9
0

Soupiska TK Líšeň

jméno
nar.
BH
1
Trojčák Lubomír
23.11.1977
898
3
2
Pačes Jiří
26.10.1987
1029
1
3
Telíšek Roman
28.01.1976
1029
1
4
Kolbert David
11.01.1987
1029
1
5
Frydrýšek David
08.02.1974
1029
1
6
Smýkal Matěj
04.10.2005
1029
1
7
Jurča Vladimír
06.03.1977
1029
1
21
Sachinidu Eleni
03.03.2000
927
1
22
Sachinidu Martina
21.10.1973
927
1
23
Trojčáková Barbora
31.03.2006
927
1

Soupiska TK Tuřany

jméno
nar.
BH
1
Zoufalý Marek
21.03.1990
1029
1
2
Čížek Zdeněk
17.10.1990
1029
1
3
Beneš Jan
15.12.2004
1029
1
4
Veselý Petr
06.04.1993
1029
1
5
Kocáb Martin
23.06.1981
1029
1
6
Coleman Samuel (EU)
19.05.1981
1029
1
7
Šnajdr Štěpán
30.09.2006
1029
1
8
Čížek Ondřej
04.11.1992
1029
1
9
Pustina David
05.10.1990
1029
1
21
Tichá Miluše
10.05.1999
927
1
22
Kuchtová Daniela
27.12.1995
927
1
23
Hronová Lucie
25.06.1998
927
1
24
Taševská Kristýna
28.07.2005
927
1
25
Biječková Linda
11.11.2010
927
1