Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

IV.TŔÍDA sk.DA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Hodonín B
Tisknout
6
0
45:9
91:27
609:347
12
2
TK Uherské Hradiště B
Tisknout
5
1
40:14
88:32
608:356
11
3
TK Fatra Napajedla
Tisknout
4
2
28:26
60:54
487:454
10
4
TJ Slavoj Velké Pavlovice
Tisknout
3
3
29:25
62:54
468:461
9
5
TK Kunovice
Tisknout
2
4
22:32
48:67
433:506
8
6
TK Vyškov B
Tisknout
1
5
14:40
31:84
423:594
7
7
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
0
6
11:43
26:88
293:603
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024
8
Orel jednota Uherský Brod TK Kunovice
4:5
9:11
77:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Smetana Martin (H)
1
Havlík Lukáš
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Bartoš Šimon
1
Charbut Viktor
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Zemková Adéla
1
Pašková Karolína
1
4:6
6:3
6:1
16
10
2
1
1
0
4.
Lekešová Alžběta
1
Charbutová Vanda
1
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
5.
Bosák Pavel
1
Habarta Filip
1
6:1
3:6
2:6
11
13
1
2
0
1
6.
Horehleď Jaroslav
1
Charbut Vilém
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
7.
Smetana Martin (H)
Bartoš Šimon
1
1
Havlík Lukáš
Charbut Viktor
1
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Bosák Pavel
Horehleď Jaroslav
1
1
Habarta Filip
Charbut Viktor
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
9.
Zemková Adéla
Lekešová Alžběta
1
1
Pašková Karolína
Charbutová Vanda
1
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
               
77
81
9
11
4
5

Soupiska Orel jednota Uherský Brod

jméno
nar.
BH
1
Smetana Martin (H)
23.01.1994
1029
1
2
Bartoš Šimon
22.11.2004
1029
1
3
Bosák Pavel
02.08.1988
1029
1
4
Horehleď Jaroslav
20.10.1969
1029
1
5
Hruboš Tomáš
21.07.2008
1029
1
6
Legát Adam
31.10.2008
1029
1
7
Tarabus Adam
04.03.2007
1029
1
8
Bosák František
11.04.1952
1029
1
21
Zemková Adéla
14.01.1990
927
1
22
Lekešová Alžběta
17.06.1997
927
1
23
Smýkalová Markéta
01.03.2005
927
1

Soupiska TK Kunovice

jméno
nar.
BH
1
Havlík Lukáš
29.06.1980
1029
1
2
Charbut Viktor
03.04.1970
1029
1
3
Habarta Filip
15.08.2003
1029
1
4
Charbut Vilém
01.01.2007
1029
1
5
Ondrůšek Matyáš
11.10.2005
1029
1
21
Pašková Karolína
19.09.2004
927
1
22
Charbutová Vanda
06.12.2003
927
1