Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

IV.TŔÍDA sk.DA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Hodonín B
Tisknout
6
0
45:9
91:27
609:347
12
2
TK Uherské Hradiště B
Tisknout
5
1
40:14
88:32
608:356
11
3
TK Fatra Napajedla
Tisknout
4
2
28:26
60:54
487:454
10
4
TJ Slavoj Velké Pavlovice
Tisknout
3
3
29:25
62:54
468:461
9
5
TK Kunovice
Tisknout
2
4
22:32
48:67
433:506
8
6
TK Vyškov B
Tisknout
1
5
14:40
31:84
423:594
7
7
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
0
6
11:43
26:88
293:603
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2024
24
TJ Slavoj Velké Pavlovice TK Vyškov B
6:3
13:6
85:51
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Češek Filip
1
Čulík Marek
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Godlewski Jiří
1
Sup Michael
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
3.
Maincl Jan
1
Harásek Tomáš
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Bedřich Šimon
1
Souček Jan
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
5.
Macháčková Karolína (H)
1
Kubíková Nikola
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Bauerová Vendula
1
Krhánková Lucie
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Melichar Tomáš
Bedřich Šimon
3
1
Čulík Marek
Sup Michael
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
8.
Godlewski Jiří
Maincl Jan
1
1
Harásek Tomáš
Souček Jan
1
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
9.
Bauerová Vendula
Otřelová Michaela
1
1
Kubíková Nikola
Krhánková Lucie
1
1
2:6
7:5
0:1
9
12
1
2
0
1
               
85
51
13
6
6
3

Soupiska TJ Slavoj Velké Pavlovice

jméno
nar.
BH
1
Melichar Tomáš
24.05.2006
898
3
2
Češek Filip
01.02.1998
1029
1
3
Cendelín Přemysl
27.02.1977
1029
1
4
Antoš Petr
19.04.1975
1029
1
5
Godlewski Jiří
13.05.1977
1029
1
6
Blaha Jan
21.04.1979
1029
1
7
Maincl Jan
20.10.1999
1029
1
8
Bedřich Šimon
20.07.2000
1029
1
9
Rodek Alex (EU)
20.07.2010
1029
1
10
Hádlík Petr
05.02.2006
1029
1
11
Hádlík Tibor
16.12.2009
1029
1
12
Vaněk Denyel
06.11.2009
1029
1
21
Macháčková Karolína (H)
06.01.2005
927
1
22
Bauerová Vendula
18.12.1998
927
1
23
Otřelová Michaela
12.12.1999
927
1
24
Urbánková Veronika
08.02.2010
927
1
25
Ryšavá Ema
12.02.2008
927
1
26
Pilarčíková Laura
13.10.2008
927
1
27
Pavúčková Vendula
10.10.2005
927
1
28
Hrádková Dorota
30.01.2008
927
1

Soupiska TK Vyškov B

jméno
nar.
BH
1
Čulík Marek
08.10.2005
1029
1
2
Sup Michael
11.12.2005
1029
1
3
Harásek Tomáš
09.08.2007
1029
1
4
Sedláček Marek
18.04.2010
1029
1
5
Zita Zdenek
25.02.1981
1029
1
6
Pásek Jakub
20.12.2005
1029
1
7
Trostr Maxim
24.11.2009
1029
1
8
Souček Jan
10.05.2008
1029
1
21
Kubíková Nikola
19.05.2007
927
1
22
Pokorná Petra
29.06.2007
927
1
23
Krhánková Lucie
18.08.2006
927
1